YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kocaoğlu'ndan ilginç çağrı
"Milletimizi kutuplaşmaya itenler, bölmek isteyenler ortak düşmandır"
Kocaoğlu'ndan ilginç çağrı
07 Mart 2010 / 11:20 Güncelleme: 07 Mart 2010 / 11:27

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ‘ortak düşmana karşı birleşme' çağrısı yaptı.

Bilimsel Eğitim Kültür ve Sanat Vakfı (BİLSES) Sabih Kanadoğlu'na ‘Demokrasi', Muazzez İlmiye Çığ'a ‘Bilim', tiyatrocu Rutkay Aziz'e ‘Sanat', türkücü Arif Sağ ve Erdal Erzincan'a ‘Halkbilim ve Kültürel Çalışma', yazar Yılmaz Özdil'e ‘Basın', Ergenekon sanığı Merdan Yanardağ'a ‘Araştırmacı gazetecilik', Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne ise ‘Bilimsel Eğitim' ödülü verdi.

Ödül töreninde konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, ‘ortak düşmana karşı birleşme' çağrısı yaptı. Kocaoğlu “Tüm aydınlar, yurtseverler, ulusalcılar, bu ülkeyi sevenler, hep birlikte saflarımızı birleştirip ortak düşmana karşı mücadele etmek zorundayız” dedi. Star, Kocaoğlu'na ‘ortak düşman'ın kim olduğunu sordu. Kocaoğlu da “Ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmak isteyenler kim ise ortak düşman odur. Milletimizi kutuplaşmaya itenler, bölmek isteyenler kimlerse, ortak düşman odur” dedi.

Star

Gerçek düşman
 // veysel
Bu milletin en büyük düşmanı ne Yunan nede Ermenistan bende aynen senin gibi düşünüyorum bu milletin tek düşmanı sen ve senin kafanda gidenlerdir....
07 Mart 2010 14:11
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler