YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kocaoğlu'ndan açıklama...
Kocaoğlu'ndan açıklama...
10 Ocak 2012 12:20
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, belediyeye yönelik operasyonla ilgili açıklamada bulundu...

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, belediyeye yönelik operasyonla ilgili olarak, ''Bu süreç geçecek. Bir an önce arkadaşlarımızın görevlerine dönmesini istiyor ve yeniden huzurlu bir şekilde çalışmayı diliyoruz'' dedi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Türkiye Yardımsevenler Derneği Aliağa Şubesi Yönetim Kurulu'nun kadın üyelerinden oluşan 22 kişilik heyet, Kocaoğlu'na ''geçmiş olsun'' ziyaretinde bulundu.

Konuklarını İzmir Büyükşehir Belediyesi Çetin Emeç Toplantı Salonu'nda ağırlayan Kocaoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Kocaoğlu, şunları kaydetti:

''Bu süreç geçecek. Siz ne olursanız olun, ne yaparsanız yapın hemşehrileriniz size güvenmiyorsa, o itimadı telkin edemezseniz havada kalırsınız. İstenmeyen, güvenilmeyen kişinin siyaset yapması diye bir şey olamaz. Sağ olsunlar hemşehrilerimiz bize güvenlerini daha da artarak gösteriyor. Şu anda hangi siyasi partiden olursa olsun bütün hemşehrilerimiz iddia edilen suçları işlemeyeceğimizi, böyle bir şey yapmayacağımızı söyleyerek hakkımızı teslim ediyor. Biz de bir an önce arkadaşlarımızın görevlerine dönmesini istiyor ve yeniden huzurlu bir şekilde çalışmayı diliyoruz.'' (AA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler