YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Kocamı limonatayla öldürdüler"
"Kocamı limonatayla öldürdüler"
13 Ekim 2010 10:58
Turgut Özal'ın ölümüyle ilgili iddialar üzerine Kanaltürk Televizyonunda merhum Özal'ın eşi Semra Özal önemli açıklamalarda bulundu...

Kanaltürk televizyonunda Tarık Toros'un sunduğu Merkez Siyaset programında "Özal'ın öldürüldüğü" iddiasıyla ilgili şok açıklamalar yapıldı.

8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın eşi Semra Özal "Kocam ölürken ağzından beyaz köpük geldi" dedi. Semra Özal, Turgut Özal'ın zehirlendiğinden şüphelendiğini söyledi.

Semra Özal, Turgut Özal'ın Bulgaristan Büyükelçiliği'nde bir resepsiyona katılmasının ertesi günü kollarında öldüğünü anlattı. Konuyla ilgili ilk kez konuştuğunu söyleyen Semra Özal olayı şu şelkilde anlattı: "Turgut Bey Bulgaristan Büyükelçiliği'nde bir resepsiyona katılmıştı. Orada 'Siz içki içmezsiniz' diyerek limonata hazırladıklarını söylemişler. Ona ikram etmişler. Oysa Turgut Bey iki şey sevmezdi. Limonata ve kurufasulye. Ayıp olmasın diye içmiş. Eve geldiğinde yemek yemedi. Ertesi gün spor için yürüyüşe çıkmıştık. Fenalaşıp kollarıma düştü. Ölürken ağzından beyaz köpük geldi. Köşk'te doktor da ambulans da yoktu. Yaverler ve garsonlar kucaklayıp makam aracına koydular. Hantaneye geldiğimizde de sedye yoktu. Hastaneye de kucaklayıp götürdüler."

Programa katılan Ahmet Özal da babasının öldürüldüğü yönündeki iddialarını yineleyerek konunun araştırılmasını istedi. (gazeteport)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler