YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Koç'a verilen 'Gezi' ödülü çok tartışılacak!
Gezi Parkı eylemleri sırasında göstericilere kapılarını açan Divan Otel ödüllendirildi.'Hospitality Innovation Award'a bu yıl Divan Otelleri'nin sahipleri Ali Koç ile Semahat Arsel layık görüldü.
Koç'a verilen 'Gezi' ödülü çok tartışılacak!
08 Ekim 2013 / 09:30 Güncelleme: 08 Ekim 2013 / 13:54

Ödülün gerekçesinde Divan'ın Gezi Parkı protestolarında "sivil dayanışma ve cesaretin önemli bir örneğini" ve "misafirperverliğin kriz anlarında da ne kadar gerekli olduğunu" gösterdiği vurgulandı.

Merkezi Münih'te bulunan PKF hotelexperts isimli kuruluş tarafından verilen ödülün çarşamba akşamı Münih'te yapılacak bir törenle sahiplerine takdim edileceği duyuruldu.
Böylece Gezi Parkı eylemlerinde, kamu malına zarar veren ve İstanbul'da terör estiren protestoculara açık açık destek veren Koç Grubu da bu ödülle mükafatlandırıldı.

ÇOKOÇ
 // DÜNYANIN EN ANTİKAPİTALİST ADAMI
Bende de fazladan sallanan bir madalya var, gelsinler, onlara bende bu madalyayı takayım, ödül olarak. Adamlar dersinki, kağnıyla cephaneye top mermisi taşımış. Koç gurubu bu ülkeye büyük bir kamburdur. Anadolu kaplanlarını şahlandırmak lazım. Çomarlar, bu ülkeyi terk edene kadar....
08 Ekim 2013 Salı 20:48
12:22
 // Oktay D gezer
Bu ödülü fazlasıyla hak eden tüm "Koçları" ve "Kocgilleri"
naçizane tebrik eder ödülü çok iyi muhafaza etmelerini tavsiye ederim.Bir tesbit:bu sabah CNN (ABD),Brezilya'da benzer olay çıkaranları defalarca "anarşist" olarak tanımladı,bizim KOÇ'lar kimleri korumuş oluyor???...
08 Ekim 2013 12:22
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler