YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kışanak'tan Diyarbakır açıklaması
BDP Eşbaşkanı Kışanak, Barış ve Demokrasi Parti (BDP) tarafından yapılması istenilen ‘Hükümet adım at’ yürüyüşüne polisin izin vermemesiyle başlayan olayları değerlendirdi.
Kışanak'tan Diyarbakır açıklaması
30 Haziran 2013 / 22:16 Güncelleme: 30 Haziran 2013 / 22:19

BDP’nin Diyarbakır’da ‘Hükümet adım at’ yürüyüşüne polisin izin vermemesinden doyalı çıkan olaylarla ilgili açıklama yapan BDP Eşbaşkanı Gültan Kışanak, “En demokratik en meşru ve en haklı haklarımız kullanamayacaksak, barışı nasıl getireceğiz, halkımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bu saldırıyı yapanlar, barışa suikast yapıyorlar, çözümün önünde engeller, gençler ölmesin, sorunlarımızı demokrasi içerisinde çözülsün derken onlar çatışmadan yana tavır alıyorlar. Çatışmadan ölümden, savaştan yana tutum alanlar bu halkın vicdanında mahkum olmuştur. Hükümet, çözüm mü, barış mı, demokratik siyaset mi, çatışma mı istiyor buna karar vermelidir. Biz de kararımızı verip yolumuza devam edelim” dedi.

İHA

SİZİNKİ YOL İSTEĞİ DEĞİL YOLSUZLUK !
 // BATUHAN
Ağzından öyle bir söz çıkıyor ki;nasıl anlaşılacağını sağır olmuş kulağın duymuyor, gitmek istediğin yolu ise kör olmuş gözlerin görmüyor.KIŞ-anak toprağın birde altı var bu kadar da cesur olma.Birazcık akıllı ol. Firavun nasıl pes demiş ti ibret al, senin dışında yoldan çıkardıklarının cezasını da düşün...
01 Temmuz 2013 Pazartesi 09:01
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler