YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Kimsenin babasının malı değil'
'Kimsenin babasının malı değil'
15 Mayıs 2011 23:55
Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz, ''AK Parti kimsenin babasının malı değil, halkındır'' dedi.

Bingöl'de gezi ve incelemelerini sürdüren Bakan Yılmaz, AK Parti Bingöl milletvekilleri Yusuf Coşkun ve Kazım Ataoğlu ile birlikte, Genç Caddesi'ndeki AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi önünde düzenlenen açık hava toplantısına katıldı.

Bakan Yılmaz, burada bütün vatandaşları 12 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimlerinde sandık başına davet etti.

Türkiye'de kalkınma, refah ve huzurun devam etmesi için çok çalışmak zorunda olduklarını ifade eden Yılmaz, şöyle konuştu:

''Fiziki şeyleri yapmak çok zor değil, asıl zor olan kalpleri yapmaktır. Kişisel olarak üzülebilir, kırılabiliriz. Milletvekillikleri, siyasetteki görevler, geçici sürelerle yapılan görevlerdir, güç ve destek verirseniz sizi temsil eder. Bir partiden aday adayı olmuşsanız, o partinin arkasından durmak lazım. Aday adayı olmak demek, bu partiyi seviyorum demektir. Bir partiden aday adayı olmuşsanız bu sizin onuruzdur. 12 Haziran seçimlerine kadar partinin arkasında durmanız lazım. Ben inanıyorum ki, aday adaylarımız, partilerinin yanındadır. 12 Haziran günü, inşallah Bingöl'de sandıklar patlayacaktır. AK Parti, kimsenin babasının malı değil, halkındır. Halk olduğu sürece kimse Ak Parti'nin sırtını yere eğdiremez.'' AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler