YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kimse Yok Mu’nun yardım kutuları kaldırıldı!
Kimse Yok Mu’nun yardım kutuları kaldırıldı!
03 Ekim 2014 15:15
Kimse Yok Mu derneğinin Atatürk Havalimanı’nda bulunan yardım kutuları kaldırıldı.

Bakanlar Kurulu’nun kararı ile Kimse Yok Mu derneğinin izin almadan yardım toplama yetkisinin iptal edilmesinin ardından, derneğin Atatürk Havalimanı’nda bulunan yardım kutuları kaldırıldı.

Kararın Bakanlar Kurulu’ndan çıkmasının ardından harekete geçen İstanbul Valiliği, Kimse Yok Mu Derneği’nin Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan yardım kutularını kaldırdı. Derneğin biri Dış Hatlar gidiş katı pasaport bankolarının önünde, diğeri de Dış Hatlar pasaport bankolarının arkasında bulunan iki yardım kutusu kaldırıldı.

Yetkililer tarafından kaldırılan yardım kutuları poşetlenerek, içlerinde bulunan yardım paraları ile birlikte depoya götürüldü. Depoya kaldırılan yardım kutuları daha sonra Kimse Yok Mu Derneği’ne teslim edilecek.

00:58
 // bayram
Bakalım bunca yetimin hakkını kesen ve bunlara her fırsatta destek verenler geceleri yatağında rahat uyuyabilecekler mi.Böyle bir kuruma engel koymak bu kurumun çalışmasını asla engelleyemeyecek.Sonuç ne olursa olsun bu yardımları Allahtan başka kimse engelleyemez.Bu iş gönül işidir beyler.O yüzden kimse bu hizmeti engelleyemez....
04 Ekim 2014 00:58
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler