YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'nun bu fotoğrafı çok konuşulacak!
AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, "Dolmabahçe’'de oturup Kadıköy’'den gelen vapurlardaki kadınları dikizliyor” sözleriyle Başbakan Erdoğan’'ı eleştiren CHP Lideri Kılıçdaroğlu’'na bu fotoğrafla tepki gösterdi.
Kılıçdaroğlu'nun bu fotoğrafı çok konuşulacak!
04 Kasım 2013 / 12:57 Güncelleme: 04 Kasım 2013 / 13:36

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ve AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, "Dolmabahçe’de oturup Kadıköy’den gelen vapurlardaki kadınları dikizliyor” sözleriyle Başbakan Erdoğan’ı eleştiren CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na bu fotoğrafla tepki gösterdi.

Başbakan Erdoğan’a yönelik söylediği ‘Dolmabahçe’de oturup Kadıköy’den gelen vapurlardaki kadınları dikizliyor” sözlerine bir tepki de Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ve AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem’den geldi.

Bakan Kılıç ve Milletvekili Mehmet Erdem sosyal paylaşım sitesindeki sayfalarından Kılıçdaroğlu’nun bir fotoğrafını yayınlayarak fotoğrafın altına “Birisi Başbakan kadınları dikizliyor mu? Demişti” ifadelerine yer verdiler.

Kılıçdaroğlu’nun Başbakan Erdoğan’la ilgili sözlerine tepki gösteren AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Kemal Kılıçdaroğlu’nun bugün oturduğu koltuğa iyi bir dikizleme yeteneği sayesinde geldiğini iddia ederek, “Testinin içinde ne varsa dışına da o sızarmış. Kılıçdaroğlu’nun içindekiler gayri ihtiyari dışına sızdı galiba ki böyle konuştu” ifadelerine yer verdi.

Fotoğraf sanal alemde AK Partililerce en çok paylaşılan fotoğraflardan biri oldu.

1jpg_h146.jpg

13:54
 // Oktay D gezer
Ikilinin arasında bir heykelcik görünüyor,bu fotograf gercek mı yoksa bir fotoshop mu?Eger gercek ise Sn K.oglu,"guzele bakarak"sevap kazanmaya çalışıyor, sanırım!...
04 Kasım 2013 13:54
13:47
 // DÜNYANIN EN TELESKOBİK ADAMI
Yalandaroğlu, eleştirecek başka bir şey bulamadığından mütevellit, böyle komik bir duruma düşmüştür. Bu yalana, Chp'liler bile inanmıyor. Ama yukarıdaki şekil a da görünen resim de, her şeyi anlatıyor. Adam 45 derecelik açı ile resmen, dikizliyor. Demek ki neymiş, yalancının mumu, arşive kadar yanarmış....
04 Kasım 2013 13:47
Herkes
 // Kayseri Feneseli
Herkes nasil ise baskasinida öyle zann edermis
Bu adam yahudi taktigi kullaniyor
Camur at yapismassa izi kalir gibisinden
Ne beklenir bir DÖNEK ÇAMURDAN...
04 Kasım 2013 Pazartesi 13:24
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler