YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'nu ters köşe eden Silivri sorusu
Genç Bakış'a katılan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, üniversite öğrencisinin Silivri mahkumlarıyla ilgili sorusunu yanıtlamakta bir hayli zorlandı.
Kılıçdaroğlu'nu ters köşe eden Silivri sorusu
02 Mayıs 2013 / 18:48 Güncelleme: 02 Mayıs 2013 / 19:02

Kanal D'de Abbas Güçlü'nün sunduğu Genç Bakış'ın bu haftaki konuğu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu. Doğu Akdeniz Üniversitesi'nden canlı yayınlanan programa katılan Kılıçdaroğlu, hukuk öğrencisi bir gencin sorusu karşısında adeta ecel terleri döktü.

Balyoz davasından 16 yıl hüküm giyen Kurmay Albay Erdoğan Koçoğlu'nun oğlu olduğunu söyleyen Yiğit Gökçekhan Koçoğlu isimli öğrenci, Kılıçdaroğlu'nun sadece kendi milletvekilleri olan Mehmet Haberal ve Mustafa Balbay'ı cezaevinde ziyaret etmesini eleştirdi.

"Bir genel başkan olarak bu ülkeye canını veren askerlerinize destek olmanız gerekmiyor mu" diyen gence verdiği yanıta "Mahkemeler AK Parti'nin güdümünde" diyerek başlayan Kılıçdaroğlu, Silivri'ye en çok giden milletvekillerinin CHP'liler olduğunu vurguladı.

Kılıçdaroğlu'nun yanıtı, üniversite öğrencisi genci tatmin etmediği gibi daha da sinirlendirdi ve "Sorumu dolandırdınız, yanıt vermediniz. Ergin Saygun'a Başbakan bile gitti. O da insani bir ziyaret içindi. Fakat bu insani ziyareti Kemal Kılıçdaroğlu yapmadı" diyerek tepki gösterdi.İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler