YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan yeni yıl mesajı
Kılıçdaroğlu'ndan yeni yıl mesajı
31 Aralık 2011 14:34
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da yeni yıl mesajı yayımladı...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  ''Yeni yılda kardeşliğimiz için, birliğimiz için çok ama çok çalışacak olan CHP, gece gündüz demeden, hukuk devletinden yana olanlarla, sosyal devlet isteyenlerle el ele omuz omuza yoluna devam edecek'' ifadesini kullandı.

CHP Basın Biriminden yapılan yazılı açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun yeni yıl nedeniyle mesaj yayımladığı bildirildi. Kılıçdaroğlu'nun mesajı şöyle:

''Boyası dökülen ve foyası ortaya çıkan AKP'nin neden olduğu bütün olumsuzluklara rağmen geleceğe güvenle, umutla bakarak yeni bir yıla giriyoruz. AKP İktidarında çok büyük sorun ve sıkıntılarla karşılaşan vatandaşlarımızın da içleri boşaltılan, değerleri aşındırılan kurum ve kuruluşlarımızın da yeni yıla umutla güvenle girmesini istiyorum. Çünkü, CHP yeni yılda da her tür hukuksuzluğa karşı çıkmaya devam edecek, AKP'nin sivil diktasına boyun eğmeden, halkımızla el ele vererek, yolsuzluklara, haksızlıklara karşı, yılmadan hukuk mücadelesini sürdürecek.

Yeni yılda kardeşliğimiz için, birliğimiz için çok ama çok çalışacak olan CHP, gece gündüz demeden, hukuk devletinden yana olanlarla, sosyal devlet isteyenlerle el ele omuz omuza yoluna devam edecek. Böylece AKP'nin, Türkiye'yi yönetemediğine inanan geniş kitlelere, geçmişte olduğu gibi günümüzde de 'Türkiye'de CHP var' dedirtecek ve Türkiye'nin sahipsiz olmadığını gösterecek.

Bu duygu ve düşüncelerle, yurt içinde ve yurt dışındaki vatandaşlarımızla, nerede yaşıyorsa yaşasın insanlık aleminin her ferdinin yeni yılını kardeşlik, sağlık, huzur ve mutluluk dileklerimle kutluyor, saygılar sevgiler sunuyorum.'' (AA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler