YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan şok bayram tebriği
Her yaptığı her söylediği olay olan Kemal Kılıçdaroğlu şimdi de bayramda gönderdiği tebrik kartı ile gündeme oturdu..
Kılıçdaroğlu'ndan şok bayram tebriği
25 Eylül 2009 / 08:51 Güncelleme: 25 Eylül 2009 / 10:26

Ramazan Bayramı geçti, devlet erkanı ve siyasetçilerin bayram tebrik kartları sahiplerine ulaştı.

Ancak, öyle bir kart vardi ki görenler şaşırdı kaldı. Kartın üzerinde el yazısı ile "biraz sesiniz çıksın" yazıyordu... Kartı gönderen kişi ise CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu'ydu...

EL YAZISIYLA NOT DÜŞTÜ

Kemal Kılıçdaroğlu, Ramazan Bayramı münasebetiyle CHP Grup Başkanvekili ve İstanbul milletvekili sıfatıyla bayram tebrikleri gönderdi. Samanyoluhaber.com’un haberine göre Kılıçdaroğlu’ndan bayram tebriği giden isimlerden birisi de Türkiye İşçi Emeklileri Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün’dü. Sıradan bir bayram tebriğinin üzerine Kılıçdaroğlu’nun kendi el yazısıyla düştüğü ilginç notta aynen şunlar yazıyordu:

“SESİNİZ BİRAZ ÇIKSIN.’ HÜKÜMETE SESİNİZİ YÜKSELTİN

Dosya:/dosya/icerik/090925-010435-p15k.jpg
 

Nottan anlaşılacağı üzere, CHP’li Kılıçdaroğlu, emeklilerin hükümete karşı seslerini çıkarmalalarından rahatsızdı ve sokaklar ile meydanların sessizliğinin bozulmasını istiyordu. Kılıçdaroğlu’nun diğer tebrik kartlarına da not yazıp yazmadığı merak konusu oldu. İşçi Emeklileri Derneği Başkanı Kazım Ergün, Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘Sesiniz biraz çıksın’ notu ile gönderdiği bayram tebriğinin kendisine ulaşmadığını, kartı sormak için Kılıçdaroğlu’nu aradığını, ancak ulaşamadığını söyledi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler