YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan patlama açıklaması
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Ankara'da meydana gelen patlamanın ardından açıklama yapıyor. Kılıçdaroğlu: "Terörü bitirmek için her şeye hazırız" dedi.
Kılıçdaroğlu'ndan patlama açıklaması
10 Ekim 2015 / 11:30 Güncelleme: 10 Ekim 2015 / 13:11

Ankara'da tren garının bulunduğu bölgede patlama meydana geldi. Patlamada çok sayıda ölü ve yaralı olduğu bildirildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olaya ilişkin konuştu.

Kılıçdaroğlu, "Yazık günah bu ülkeye. Türkiye'nin kana ve acıya bulaştırılmasını hak etmiyoruz. Üzgünüm, üzüntülüyüm. Sadece burada değil tüm Türkiye'de etkinliklerimizi iptal ediyoruz. Terörü bitirme konusunda kim bizden ne istiyorsa açık çek veriyorum onu yapmaya hazırız." dedi.

Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarından satır başları;

" Tüm programlarımızı iptal ederek Ankara'ya geçiriyoruz. Milletvekillerimizi olay yerine gönderdik. Rakamlar son derece iç acıtıcı burada telaffuz etmek istemiyorum. 2 canlı bombadan söz ediliyor. Bize terörü bitirmek için açık çek veriyorum. Terörü bitirmek için bizden ne istiyorsanız yapmaya hazırız. Analar ağlamasın diyorsunuz ama bu lafla olmuyor."

Söyleyecek kelime bulamıyorum

" Türkiye'yi Ortadoğu bataklığına sürüklemeyin dedik. Ben şimdi konuşmayayım da ne yapayım. Biz ülkemiz huzurlu bir ülke olsun istiyoruz. Olayları önceden görsünler, istihbaratı var. Neden bu ülke bu halde? Ben vatandaşlarıma ne söyleyeyim. Daha fazla bir şey söylemek istemiyorum." 

söz kalmadı artık
 // akif
Allah sizin Belanızı versin nebicim siyaset adamı'siniz yalan söyleye söyleye bıkmadınız mı sayın kılıçdaroglu hakkaten kılıç gibi adamsın kesip biciyorsun hdp'lilere destek oluyorsunuz çıkmış kınıyorum diyorsun geçmişiniz yalan zaten. .......
10 Ekim 2015 15:16
YALANCI
 // AK OSMANLI
ADAM OLSAYDINIZ İPE UN SERMEZ HÜKÜMET KURARDINZ,RESTORASYON FALAN TOPU TACA ATMAZDINIZ...
10 Ekim 2015 Cumartesi 14:31
Siz
 // batman
Esnaf misin çek veriyorsun...
10 Ekim 2015 13:46
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler