YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'na 'Kürecik' cevabı
Kılıçdaroğlu'na 'Kürecik' cevabı
21 Kasım 2012 10:32
Başbakan Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kürecik radar üssü ile ilgili iddialarına cevap verdi.

Başbakan Erdoğan, Pakistan'a hareketinden önce havaalanında basın toplantısı düzenledi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, dün partisinin grup toplantısında Kürecik radar üssünün İsrail için kurulduğunu söylemişti ve Başbakan'a yönelik, 'Eğer Filistin için birşey yapmak istiyorsan Kürecik radar üssünü kapat.' demişti.

Başbakan Erdoğan, bugün o iddialara cevap verdi.

Erdoğan, Kürecik radar üssü ile ilgili, 'NATO'nun kurmuş olduğu bir üssü kalkıp bu İsrail için kurulmuştur diyorsak bu ciddi bir siyaset acemiliğidir. Kılıçdaroğlu, siyasette daha çıraktır, siyasette çıkarlık sürecini aşamadı. NATO'nun daha önce var olan üssü yeniden aynı yerde kurulmuştur. Orası bir radar üssüdür, füze yoktur, eğer oraya füze yerleştirilecekse bunun müsaadesi bizden çıkar.' dedi.

Kürecik kalkmalı
 // cemil tok
Tamam natonunda nato bunu israil için kullanıyor üstelik natoya üye olmamasına rağmen .bunun yüzünden iranla aramız bozuldu bu konuda kılıçdaroğlu haklı füze burda değil ama füze bilgileri burdan alıyor.Verilen en yanlış kararlardan birisi 2.side incirlik ,insansız hava araçları pkk için istihbarat topluyor bizim için değil elektronik karıştırmayı daha rahat yapıyolar belki helikopteri bile incirlikten kalkan pradatörler karıştırma yaparak düşürdü helikopte...
21 Kasım 2012 23:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler