YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu ve İhsanoğlu'ndan Erdoğan için ilk yorum geldi
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Başbakan Erdoğan'ın adaylığını değerlendirdi.
Kılıçdaroğlu ve İhsanoğlu'ndan Erdoğan için ilk yorum geldi
01 Temmuz 2014 / 15:00 Güncelleme: 01 Temmuz 2014 / 15:10

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu,"Bugün cumhurbaşkanlığı adaylığını açıklayan Recep Tayyip Erdoğan'ın ne doğuda ne batıda itibarı vardır. Hepsi dışlamıştır. Türkiye Cumhuriyeti böyle bir cumhurbaşkanı adayını içine sindiremez ve kaldıramaz" dedi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan'ın cumhurbaşkanı adaylığına ilişkin, "Samimi ol samimi. Sen kul hakkı yiyorsun. Haram yiyorsun. Haram yiyen adamdan cumhurbaşkanı adayı mı olur" dedi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Bir kişinin bir gerçeği unutmamasını istiyorum; Sarkozy Fransa'da gözaltına alındı ve hesabını veriyor. Sözüm söz, ahdim ahdimdir, kul hakkı yiyen mutlaka çıkacaktır ve hesabını verecektir."

Erdoğan istifa etmeli

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı adaylığının resmen kabul edilmesinin ardından istifa etmesi gerektiğini söyledi.

Kılıçdaroğlu, "Borca esir ettiler sizi. Onların ekonomi politikaları buydu. Şantajla oyunuzu alıyorlar. Şantaja boyun eğmeyin. Kuvayi Milliyeci gibi olun. Yürekli olun" dedi.

İhsanoğlu'ndan ilk yorum

Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu, Başbakan Erdoğan'ın cumhurbaşkanı adayı olmasını, "Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bu yarış, çok medenice ve demokrat şekilde olsun. Türkiye'nin önünde tercihler olmalıdır, Türk milleti ona göre tercihini yapmalıdır" şeklinde değerlendirdi.

12:37
 // nikolix vurur
iki adam arasındaki açıklama farkını görüyorsunuz bu gandiyi şimdiden eziklik korkulari sarmış sen kimsinde istifa ettiriyorsun onu millet seçiyor millet sen hala idrak edemedin herhalde bu milletin sana neden oy vermediği ni çünkü senin milletin fikirlerine saygisizlik yaptığını herkes biliyor.senin türkiye de itibarın yok tayyip başkan doğuyu ve batıyı titreten adam akıllı ol....
02 Temmuz 2014 12:37
14:59
 // erdal
bu tuhaf adam kendinden bahsediyor. dogu ve batida itibari olmayan....
01 Temmuz 2014 14:59
14:07
 // bulut
gökten taş yağacağını bilsem,genede ekmeleddine oy vermem....
01 Temmuz 2014 14:07
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler