YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu partilileri azarladı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir toplantıda kendisini dinlemeyip salonda gürültü çıkaran partililerini, "Arzu ediyorsanız salonu terk edebilirsiniz. Konuşmasını biliyoruz ama dinlemesini bilmiyoruz" sözleriyle uyardı.
Kılıçdaroğlu partilileri azarladı
03 Haziran 2016 / 22:45 Güncelleme: 04 Haziran 2016 / 09:17

Kentteki bir dizi ziyaret ve toplantının ardından "Adana Tarımına Sahip Çıkıyor" başlıklı panelde konuşan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye genelinde üreticisinden tüccarına tarım otoriteleriyle görüşüp sorunlarını dinlediğini anlattı. Çukurova'yı "tarımın başkenti" olarak nitelendiren Kemal Kılıçdaroğlu, üreticinin alın terinin karşılığını alamadığını öne sürdü.

Konuşmasını ekonomik verilerle sürdüren Kılıçdaroğlu, "Seçim yok ama biz geziyoruz. Biliyoruz ki üretici çok dertli" ifadelerini kullandı.

Konuşmasının sürdüğü sırada salondakilerin gürültüsü nedeniyle oluşan uğultudan rahatsız olan Kemal Kılıçdaroğlu partililerini, "Arzu ediyorsanız salonu terk edebilirsiniz. Konuşmayacaksınız. Konuşmasını biliyoruz ama en zor kısım, dinlemesini bilmiyoruz. Dinlemesini de öğreneceğiz. Bu kültürü yerleştirmek zorundayız. 20 kişi konuştu, dikkatle dinledim. 4,5 sayfa not aldım" ifadeleriyle uyardı.

 

batı hazırlıyor ve yanına da oturtuyor.
 // hursit dilaver
resime di,kkat. geleceğin CHP başkanıdır o selin sayek böke.. bu hanım CNNtürkte sabahları ebru bakinin programına çıkardı.ekonominin aynen okulda okuduğu gibi sanan bir hanım. ama tansu hanım gibi beyaz ve sarışın bir hanım,batı yüzlü.tam batının istediği gibi dini aidiyeti de var.bizim beyazlar da bu işi çok sever..kemal beyin ikide bir almanyaya gitmesi acaba yerini sağlamlaştırmak mı.cem özdemire kadar düştüğüne göre böyle demek.YANİ ERMENİ TASARISINDAN HABERİ YOK MUYDU.elbette vardı.....
04 Haziran 2016 Cumartesi 15:06
LİDERLİĞİ YANLIŞ ANLAMIŞ
 // ismail emre
Erdoğan gibi bir lider olmak azarlamak ile olmaz kendi meclisinde bile otorite kuramıyorsun devleti nasıl yönetecen..?...
04 Haziran 2016 Cumartesi 09:04
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler