YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu o ismi partiden kovdu
Kılıçdaroğlu o ismi partiden kovdu
27 Ağustos 2015 15:18
CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na yanıt olarak yaptığı açıklamada, Sümeyye Erdoğan meselesinin bir danışman hatası olduğunu belirterek, danışmanın görevine son verildiğini duyurdu.

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na yanıt olarak yaptığı açıklamada, "Gerek Grup Başkanvekilimiz Levent Gök, gerekse Mahmut Tanal bu önergede asla Sümeyye Erdoğan'a dönük bir maksadın söz konusu olmadığını açıkça söylediler. Mesele bir danışman hatasıdır ve o danışmanın işine son verilmiştir" dedi.

Kılıçdaroğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

"İstanbul Milletvekilimiz Sayın Mahmut Tanal'ın TBMM'ye verdiği ve Grup Yönetimi'nin onayından geçen soru önergesinde Cumhurbaşkanı'nın kızı Sayın Sümeyye Erdoğan'ın ismine hiç bir şekilde yer verilmemiştir. Ancak bu önergenin medyaya duyurulması sırasında,  maalesef bir danışman hatası sonucunda Sayın Sümeyye Erdoğan'ın ismi konuya dahil edilmiştir. CHP olarak özel hayata saygılıyız ve hiçbir şekilde siyasetin ilgi alanı içinde görmüyoruz. Grup Başkanvekilimiz Sayın Levent Gök Sayın Başbakan konuşmadan önce bu konuda bir açıklama yaptı. Sayın Tanal da asla Sayın Sümeyye Erdoğan'a dönük bir maksadının söz konusu olmadığını açıkça söyledi. Anladığım kadarıyla Sayın Başbakan bu açıklamaları görmeden konuştu. Mesele bir danışman hatasıdır ve o danışmanın işine son verilmiştir."

yurek ister
 // ilker
yapsana gerekeni kilictaroglu neden faturayi danismana kesiyorsun....
30 Ağustos 2015 13:25
AAAA
 // ALİ AL
ULAN TOPUNUZ ÇARKÇISINISZ. ALLAHIM BU NAZLI ÜLKEMİ ÖNCE CHP DEN KORU. ÇÜNKÜ BÜTÜN ŞER ODAKLARININ BAŞI CHPDİR. NOKTA....
27 Ağustos 2015 Perşembe 15:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler