YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu, nikah şahidi oldu
Kılıçdaroğlu, nikah şahidi oldu
12 Eylül 2014 02:34
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in oğlu Çağlar Genç ile Meltem Celayir'in düğün töreninde nikah şahitliği yaptı.

Şükrü-Dürdane Genç çiftinin oğlu Çağlar Genç ile Meltem Celayir'in düğün töreni, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, genel başkan yardımcıları Sezgin Tanrıkulu, Veli Ağbaba, Bülent Tezcan, İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, CHP'li milletvekilleri, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli, Adalar Belediye Başkanı Atilla Aytaç, eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve çok sayıda davetlinin katılımıyla Sarıyer Bahar Country'de gerçekleştirildi.

Şükrü Genç, "düğünde belediye başkanı değil, baba olarak bulunduğunu" ifade ederek, nikahı kıyma görevini Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz'e bıraktığını söyledi.

Altınok Öz de Kartal SSK Hastanesi'nde genel cerrah iken, kızı Zeynep'in kendisine telefon edip, karnının ağrıdığını söylediğini ve daha sonra kızının apandisit ameliyatını yaptığını anlatarak, "Şükrü'ye sordum 'Niye nikahı kıymıyorsun?' diye, demek ki ameliyattan daha zor bir iş" dedi.

Öz, Meltem Celayir'e "Kimsenin etkisi altında kalmadan kendi isteğinizle Çağlar'la evlenmeyi kabul ediyor musunuz?" diye sorup, "Evet" yanıtını alırken, Çağlar Genç'e de sorusunu "Kimsenin etkisi altında kalmadan, anne ve babanın etkisi altında kalmadan Meltem Hanım'ın ayağına basmasına izin veriyor musun?" şeklinde sordu ve Genç'ten de "Evet" yanıtını aldı.

Çiftin şahitlerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da evlenme cüzdanını Meltem Celayir'e verirken, "Sizlere ömür boyu mutluluklar diliyorum. Baba çok heyecanlıydı ama damat daha da heyecanlı; öyle anlaşılıyor. Aile cüzdanını tabii evin gelinine, hanımına vereceğiz, yuvayı dişi kuş yapıyor. Hayırlı uğurlu olsun diyorum, tekrar ömür boyu mutluluklar diliyorum" dedi.

Kılıçdaroğlu, düğün töreninde bir kız çocuğu ile de yakından ilgilendi.

 

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler