YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu, Murat Hazinedar’a sahip çıktı
Kılıçdaroğlu, Murat Hazinedar’a sahip çıktı
10 Ağustos 2016 06:38
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin il başkanları toplantısında Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’a sahip çıktı.

Hakkında FETÖ iddiaları ortaya atılan Hazinedar için Kılıçdaroğlu’nun, “Bizim partimizde böyle bir şey olmaz. Ben Belediye Başkanımızı tanıyorum, arkasındayım” dediği öğrenildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çanakakle’de düzenlenen partisinin il başkanları toplantısına katıldı. Toplantının kapalı oturumunda Kılıçdaroğlu, hakkında FETÖ iddiaları ile yurt dışına çıkış yasağı konulan Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’a sahip çıktı.

Bir soru üzerine Kılıçdaroğlu’nun, “Basında çıkan haberleri doğru bulmuyorum. Bizim partimizin içinde böyle bir şey olmaz. Ben Belediye Başkanımızı tanıyorum, arkasındayım. Bu kişi bizim partimizden belediye Başkanıdır. Basında yer alan konuları doğru bulmuyorum” dediği öğrenildi.

 // Melek
CHP'yi zaten Feto besliyor yillardir. Partisinin maskesinin düşmemesi için oyunlar peşinde. En geç 15 temmuzda halk bunların ne mal olduğunu öğrendi eğer geçmişi unutmuşsa....
10 Ağustos 2016 11:20
y
 // a a
mahmut tanal kim...
10 Ağustos 2016 Çarşamba 08:22
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler