YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu kapatılan FETÖ kanallarına tepki gösterdi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı televizyon programında FETÖ'nün yayın organlarının kapatılmasına tepki gösterdi.
Kılıçdaroğlu kapatılan FETÖ kanallarına tepki gösterdi
20 Eylül 2016 / 08:17 Güncelleme: 20 Eylül 2016 / 08:35

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu programda FETÖ'nün kapatılan yayın organlarıyla ilgili skandal ifadeler kullandı. 

Terör örgütünün televizyon kanallarının kapatılmasına tepki gösteren Kılıçdaroğlu, "niye kapatıyorsun kardeşim" dedi.

"O TELEVİZYONLARDA TARAFSIZ PEK ÇOK KİŞİ HABER VE PROGRAM YAPIYORDU"

Ahmet Hakan'ın "örgütün yayın organı mı olsun, 15 Temmuz darbesini yapan adamların..." şeklindeki itirazı karşısında ise Kılıçdaroğlu, "hayır, hayır efendim. Şimdi bakın, o televizyonlarda sadece örgütün değil, ben o televizyon kanallarında pek çok kişinin haber, program yaptığını biliyorum." ifadelerini kullandı.


HABER7

 // Tosun.t
Kısacası o hoparlör görevini görüyor abd ab ve diyer terör örgütleri bu cihazdan sesleniyor!...
20 Eylül 2016 23:06
Bizim mahalle "mâaile" :)-3
 // Rasim DUMAN
Avarel bugün bir taş attı ama, o taş "bumerang" oldu, kendisini ve kendi cenâhını vurdu. Rabbim böyle yapar işte. Kurdukları her tuzak, serdettikleri her hain fikir, dönüp dolaşıp kendilerinin kafalarında patlıyor. Bizim de, bir anda elimize ayyıldızlı şanlı albayrağımızı alıp haber sitesinin meydanında toplanmamıza vesile oluyor. İşte böyle olacak dostlarım, kardeşlerim, abilerim ve ablalarım. Aman abi-abla kelimelerini yanlış anlamayanın, "öz" mânâlarında kullandım. :)...
20 Eylül 2016 Salı 20:36
Bizim mahalle "mâaile" :)-2
 // Rasim DUMAN
Kendisine karşı hakikaten muhâbbet ve hürmet hisleri beslediğim muhterem Hurşit Dilaver "üstâdımızın" dikkatimizi çektiği hususlar, inşallah "ilgili" ve "yetkili" makamlarca da değerlendirmeye alınır. O "koridorlar" meselesi de mühim, "şortlu kız" meselesi de mühim. Acaba "Cerattepe" ve "Şortlu kız" üzerinden, yeni bir "Gezi" mi devşirilmeye çalışılıyor? ...
20 Eylül 2016 Salı 20:31
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler