YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu Fetullah Gülen sorusuna öyle bir cevap verdi ki...
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Fetullah Gülen ile ilgili ne düşünüyorsunuz" sorusuna "Mazlumun yanında oluruz." cevabını verdi.
Kılıçdaroğlu Fetullah Gülen sorusuna öyle bir cevap verdi ki...
25 Aralık 2015 / 14:44 Güncelleme: 25 Aralık 2015 / 14:55

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gazetelerin Ankara temsilcileriyle bir araya geldi.

FEHULLAH GÜLEN'İ SORDULAR

Yıl sonu değerlendirilmesinin yapıldığı toplantıda bir gazeteci Kılıçdaroğlu'na “Fetullah Gülen'le ilgili ne düşünüyorsunuz?” sorusunu yöneltti.

"MAZLUMU SAVUNMAYACAĞIZ DA KİMİ SAVUNACAĞIZ"

CHP Lideri bu soruya şu sözlerle yanıt verdi; “Gülen hareketini en çok eleştiren biziz. Ama eğer siz benim gibi düşünmüyor diye onu yok edeceğim derseniz, biz mazlumun yanında oluruz. Mazlumu savunmayacağız da kimi savunacağız? Kimse kusura bakmasın.”

 

 

 // Memet
Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ve Türkiye Cumhuriyetinin tüm düşmanları bunların dostudur, bunu hala anlamayan varsa, kimse kusura bakmasın, ya vatanhainidir, ya ajandır yada adli dengesi yerinde değildir....
26 Aralık 2015 01:25
hayret
 // ali
Kılıçlar oglu Güler'i tanıdı gaf yapmadı enerji içeceyimi içtin kılıçlar oglu haha fazla içmis mazlum diyor...
25 Aralık 2015 20:51
 // Rasim DUMAN
H.Gunel ve uykucu kardeslerim, teessuf ederim ; zihnimden gecenleri kopyalayip "yorum" diye "yapistirmissiniz. :) Telif hakkimi istiyorum. :) Avarel bu sahte-sahtekar hocaya ( ! ) sahip cikiyorsa, onlarin elinde, kendisi hakkinda da "muzir" (+18) oldugunu biliyor demektir. E naaapsin garibim... :)...
25 Aralık 2015 20:31
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler