YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu 4 gün sonra konuştu: Suçu yine MİT'e attı
4 gün önce deşifre olmaya başlayan Fuat Avni-CHP yazışmalarına CHP 'den cevap geldi, Kılıçdaroğlu, "İddialar gerçek dışı" dedi ve yine MİT'e suç attı
Kılıçdaroğlu 4 gün sonra konuştu: Suçu yine MİT'e attı
20 Şubat 2015 / 03:45 Güncelleme: 20 Şubat 2015 / 03:55

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Göksu Restoran’da, Mersin’den gelen kanaat önderleriyle bir araya geldi. Burada gazetecilerin sorularını da cevaplayan Kılıçdaroğlu, gazetemizde yayınlanan ‘Fuat Avni mesajlaşmaları ve kaset’ iddialarına ilişkin, “Okuyunca ben de şaşkınlığa düşüyorum. Bu kadar büyük, deli saçması şeyler nasıl uydurulabiliyor? Onların, MİT üzerinden, açıkça söyleyeyim Milli İstihbarat Teşkilatı üzerinden oluşturulduğunu çok iyi biliyoruz. Hangi dairelerden, kaç kişinin görevlendirildiğini biliyoruz” dedi.Türk Dil Kurumu üzeriden CHP’ye para aktarıldığı iddiasının olduğunu anımsatan Kılıçdaroğlu, şunları kaydetti: “Ya varsa bize haber versinler, hesap numarasını versinler, gidip bir an önce alalım. Gerçekten paraya ihtiyacımız var, seçimler de geliyor zaten.”

Herkes ayağını denk alsın

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç da, “MİT içindeki bu ekip dört kişiden oluşuyor. Yaptıklarının altından kalkamayacakları kadar ağır bir karşılığı vardır. Gazete sorumlularına da sesleniyorum. Yarın işlediğiniz bu suçların, ahlaksızlıkların hesabını, isim isim birebir vereceğinizin hala farkında değilsiniz. Herkes ayağını denk alsın” dedi.

 

STAR

07:20
 // mustafa
Senin genel başkanlığa gelmen de çok mantiklıydı....
20 Şubat 2015 07:20
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler