YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Kesik bacak"ta bir gözaltı
Bursa'nın merkez Nilüfer ilçesinde Temmuz ayında bir çöp konteynerinde bulunan bacaklarla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, 1 kişi gözaltına alındı.
"Kesik bacak"ta bir gözaltı
09 Kasım 2010 / 20:43 Güncelleme: 09 Kasım 2010 / 20:44

29 Temmuz'da merkez Nilüfer ilçesi Konak Mahallesi Konak Caddesi'nde özel temizlik firmasına ait araçla çöp toplayan görevlilerce bir apartmanın önündeki çöp konteynerini boşaltırken bulunan ve daha sonra genç bir kadına ait olduğu belirlenen bacaklarla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, Bülent K. gözaltına alındı.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ve Cinayet Bürosu ekipleri, restoran işletmecisi olduğu öğrenilen zanlının Beşevler Mahallesi Güneş Caddesi Güneş Sitesi'ndeki evinde arama yapıyor.

Siteye yeni taşındığı belirtilen zanlının, hiç kimseyle diyaloğunun olmadığı öğrenildi.

Bursa'nın merkez Nilüfer ilçesi Konak Mahallesi Konak Caddesi'nde, 29 Temmuz 2010'da, özel temizlik firmasına ait araçla çöp toplayan görevli Oktay Şahinkaya, bir apartmanın önündeki çöp konteynerini boşaltırken çöplerin arasında iki bacak olduğunu görmüş ve polise haber vermişti. Ayak tırnaklarında kırmızı oje bulunan ve genç bir kadına ait olduğu belirlenen bacakların, cinayetten sonra kesildiği tespit edilmişti.
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler