YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kerim Balcı kimdir? Kerim Balcı ne iş yapar?
Kerim Balcı kimdir? Kerim Balcı ne iş yapar?
01 Ağustos 2016 23:31
Sosyal medya da günün konusu olan Kerim Balcı videosu yayınlandı. Peki darbecilerin yandaşı Kerim Balcı kimdir? Kerim Balcı yazıları detayları...Darbe sever Kerim Balcı kimdir? Kerim Balcı'nın darbe akşamında rolü ne idi?

Feto kanalında konuşan gazeteci yazar Kerim Balcı kimdir?  FETO yandaşı olduğu iddia edilen Kerim Balcı, darbecilerin televizyonunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın asokağa çıkın çağrısına karşılık vermiş ve Erdoğan'ı suçlarcasına sokağa çıkmanın yanlış olduğundan bahsetmişti. Herkes gazetecinin haber videosunu merak ederken, sosyal medya da günün konusu olan Kerim Balcı videosu yayınlandı. Peki darbecilerin yandaşı Kerim Balcı kimdir? Kerim Balcı yazıları detayları 

KERİM BALCI KİMDİR?

Fethullah Gülen'e yakınlığı ile bilinen Kerim Balcı, sadece Zaman Gazetesinde yazarlık yapmamış,bir çok FETO'ya ait yayın organında pozisyonlarda çalışmıştır.

15 Temmuz karanlık gecesinde FETO militanlarının düzenlediği darbe girişimi sonrasında, televizyona çıkıp 'sokağa çıkın' çağrısı yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, demokrasiye sahip çıkılması konusunda gerekliliği açıklamıştı. Fethullah Gülen'e yakınlığı ile bilinen gazeteci yazar Kerim Balcı, o günden bu yana merak edilen isim olmuş bunun sebebinin de darbe girişi sonrasında halka açıklama yapması ile sağlamıştı. FETO yandaşı olduğu iddia edilen Kerim Balcı, darbecilerin televizyonunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın asokağa çıkın çağrısına karşılık vermiş ve Erdoğan'ı suçlarcasına sokağa çıkmanın yanlış olduğundan bahsetmişti. Herkes gazetecinin haber videosunu merak ederken, sosyal medya da günün konusu olan Kerim Balcı videosu yayınlandı. Peki darbecilerin yandaşı Kerim Balcı kimdir? Kerim Balcı yazıları detayları 

DARBE SEVİCİ KERİM BALCI'NIN AÇIKLAMALARI

Zaman gazetesi eski yazarlarından Kerim Balcı, FETO'nun kanalında darbe girişimini değerlendirdi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı zehir zemberek suçladı. Darbe sevenlerin yanında olan Balcı halkı galeyana getirenlerin başında Erdoğan'ın olduğunu ileri sürerek suçlamalarda bulundu. Yaşananların tek sorumusu Erdoğan'dır diyen Zaman Gazetesi eski yazarı Balcı'nın o açıklamalrı bugün gazetelere gündem oldu.

226622.jpg

KERİM BALCI KİMDİR?

Fethullah Gülen'e yakınlığı ile bilinen Kerim Balcı, sadece Zaman Gazetesinde yazarlık yapmamış,bir çok FETO'ya ait yayın organında pozisyonlarda çalışmıştır. TODAY’S ZAMAN ile dünyaya açılan Kerim Balcı, FETO propagandası yapan baş yazarlardandır. Yabancılara Fethullah Gülen hakkında övücü sözler söyleyip, dost kazanmaya çalışan Kerim Balcı kimdir, biyografisi gibi detaylar ile devam ediyoruz.

KERİM BALCI BİYOGRAFİSİ

Gazeteci, yazar ve akademisyen Kerim Balcı (d. 1971) Zaman ve Today’s Zaman gazetelerinde köşe yazarlığı ve Turkish Review dergisinde genel yayın yönetmenliği yaptı. Balcı, yazılarında özellikle Türk dış politikası, Arap-İsrail çatışması ve barış süreci, dinler arası diyalog ve edebiyat kritiği konularına değiniyor. Kerim Balcı Boğaziçi Üniversitesi’nde Fizik ve Siyaset Bilimi ve Uluslar arası İlişkiler bölümlerinde lisans, İsrail’in Kudüs İbrani Üniversitesi’nde yüksek lisans ve İngiltere’nin Durham Üniversitesi’nde doktora eğitimleri aldı. 

TODAY'S ZAMAN HAKKINDA

Today's Zaman, Türkiye'de İngilizce yayımlanan günlük gazete. 16 Ocak 2007 günü ilk baskısı yayımlanan Today's Zaman içerik alanında Amerikan The Washington Post gazetesiyle işbirliği yapıyor. Gazetenin genel yayın yönetmeni Bülent Keneş, Ankara temsilcisi Kerim Balcı. Gazete Fethullah Gülen'e yakınlığı ile bilinen Zaman Gazetesi ile aynı merkezden yayımlanmaktadır. Gazetenin kadrosunda 40'a yakın yazar bulunmaktadır. Today's Zaman, pazar günleri Sunday's Zaman adıyla yayımlanmaktadır.

 

 // Mustafa
İsrail köpeği ermeni artığı...
07 Eylül 2016 14:21
 // Aryascopy
Kahpe dölü Ermeni kırması...
24 Ağustos 2016 22:33
 // Fatih
Kahpe köpek....
05 Ağustos 2016 23:15
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler