YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kerem Aydınlar'ın cenazesi İstanbul'da toprağa ver
Kerem Aydınlar'ın cenazesi İstanbul'da toprağa ver
Kerem Aydınlar'ın cenazesi İstanbul'da toprağa ver
27 Nisan 2008 / 22:08 Güncelleme: 00 0000 / 00:00


Kıbrıs'ta geçirdiği trafik kazasında ölen, Acıbadem Hastaneleri'nin sahibi ve Türkiye Futbol Federasyonu üyesi Mehmet Ali Aydınlar'ın oğlu Kerem Aydınlar, İstanbul'da toprağa verildi.

25 yaşındaki Aydınlar KKTC'de askerlik yaparken, akrabalarıyla birlikte çıktığı çarşı izninde kiraladığı araçla kaza yaptı.

Kerem Aydınlar ile birlikte araçta bulunan komşuları Cemal ve Gülten Coşkun hayatını kaybederken, Aydınlar'ın halası ve eniştesi ise yaralandı.

Kerem Aydınlar için Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camiisi'nde askeri tören düzenlendi.

Aydınlar'ın cenazesi, Prof. Dr. Bayraktar Bayraklı'nın ikindi namazından sonra kıldırdığı cenaze namazının ardından Çengelköy Mezarlığı'nda defnedildi.

Törene, Kerem Aydınlar'ın ailesi ve yakınlarının yanısıra Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Rize Bağımsız Milletvekili Mesut Yılmaz, eski DP Genel Başkanı Mehmet Ağar, İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mesut Parlak, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, eski Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök ve basketbolcu İbrahim Kutluay da katıldı.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler