YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kendisinin daha önce saldırıya uğradığına inanıyor
Kendisinin daha önce saldırıya uğradığına inanıyor
Kendisinin daha önce saldırıya uğradığına inanıyor
18 Şubat 2008 / 09:31 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

Mersin'in Tarsus ilçesinde geçen günlerde meydana gelen şırıngalı saldırının faili Deniz Koçak saldırıyı intikam almak için yaptığını söyledi. Koçak'ın niçin intikam almak istediğini ise avukatı Duran Küçüköner açıkladı.

 

Sadık GÜLEÇ'in haberi

Mersin'in Tarsus ilçesinde 7 kadına yönelik asitli saldırıların faili olarak yakalanan Deniz Koçak'ın avukatı Duran Küçüköner SABAH'a yaptığı açıklamada "Saldırıların dini bir yönü yok" diye konuştu. Olayın zamanlaması itibari ile siyasi bir yönü varmış gibi gözüktüğünü söyleyen Küçüköner, "Tavırları bende psikolojik sorunu olan biri olduğu izlenimi yarattı" dedi.

EŞİ DOĞURACAK
Müvekkilinin, daha önce kendisine benzer saldırılar olduğunu anlattığını söyleyen avukat Küçüköner şöyle dedi:

"Her iki bacağında da neden kaynaklandığı belli olmayan yaralar var. Bu ayın dokuzunda kendisine bir saldırı düzenlenildiğine inanıyor. 'Ben kendi halimde bir insandım. Bana bu saldırı oldu. Ben de intikam için başkalarına yaptım' diyor."


Avukat Duran Küçüköner müvekkilinin boşanmış bir ailenin çocuğu olduğunu söyleyerek "Olayları kendisinin yaptığını kabul ediyor. Dün yaptığı ile birlikte yedi olay gerçekleştirmiş. Çok heyecanlıydı. Bu yüzden bazı olayların tarihlerini karıştırıyor" dedi. Müvekkili Deniz Koçak'ın eşinin on gün sonra doğum yapacağını doğrulayan avukat Küçüköner "Bugün (pazartesi) psikolojik durumunun tespiti için bir dilekçe vererek, Adli Tıp'a sevkini isteyeceğiz" diye konuştu. Saldırılarda kullanılan sıvının "sulandırılmış nitrit asit" olduğunu söyleyen Küçüköner "Nitrit asiti çalıştığı işyerinden aldığını söyledi" dedi.


Sabah

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler