YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Kenan Işık öldü' tweetini atan danışman kovuldu
'Kenan Işık öldü' tweetini atan danışman kovuldu
28 Şubat 2016 11:41
Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar twitter adresinden Kenan Işık'ın vefat ettiğini duyurdu, haber yalan çıkınca özür diledi.

Bu paylaşımın ardından Işık'ın aile yakınları ünlü oyuncunun sağlık durumunda herhangi bir değiklik olmadığı ve hayatta olduğu açıklamasını yaptı.

TWEET ATAN DANIŞMANIMI KOVDUM

Ortalığı karıştıran tweetle ilgil Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar şu açıklamayı yaptı; Dün gece sosyal medyadaki birçok paylaşım üzerine sosyal medya danışmanım Kenan Işık hakkında bir tweet atmış. Bu sırada yurtdışında bulunmam nedeniyle olayın asılsız olduğunu yeni öğrendim. Sosyal medya danışmanım hakkında gereken işlem yapılmıştır. Bu üzücü durumu öğrenir öğrenmez sevgili Kenan Işık'ın eşi Beril hanımı da arayarak üzüntülerimi belirtmiş bulunmaktayım.

1-20160228114133.jpg

siz CHPyi bilmezsiniz.
 // hursit dilaver
CHPliler niye fikir ve düşünce özgürlüğüne karşı..anlamak zor.bunlar iktidar olsa. 8 haziranda bütün karşı gazeteleri basacaklardı. hem de nasıl basılrdı. her yer darmadağın edilir ve sonunda da ateşe verilir ve karşısında da poz verilirdi. çalışanları da pencerelerden atarlardı. 1978de yaşadık. ülkücüleri pencereden attılar,ankarada.. etnoğrafya müzesinde.....
28 Şubat 2016 Pazar 21:35
 // Biri
Adam yanlış bilgi almış olabilir. Niye ekmeğiyle oynamışlar ki. Yazık. Bu kadar kolay mı insanın hayatıyla oynamak....
28 Şubat 2016 14:07
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler