YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kenan Evren'in cenazesindeki o kadın bakın kim çıktı!
7. Cumhurbaşkanı Kenan Kenan Evren'in cenazesinde 'hakkımı helal etmiyorum' diye bağıran kadının Ülkücü Hareketin önde gelen isimlerinden olan ve 'Doğu'nun Başbuğu' olarak bilinen Yılma Durak'ın eşi olduğu öğrenildi.
Kenan Evren'in cenazesindeki o kadın bakın kim çıktı!
12 Mayıs 2015 / 16:06 Güncelleme: 12 Mayıs 2015 / 16:13

12 Eylül askeri darbesinin lideri ve 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren, bugün son yolculuğuna resmi devlet töreni ile uğurlandı. Cenaze aracına, polis ve askeri araçlar ile Evren'in yakınları eşlik etti.

Evren'in cenazenin GATA'dan götürülüşü sırasında çevrede güvenlik önlemleri alındı, çevik kuvvet ekipleri de hastane çevresinde hazır bulundu.
 
Ortalık karıştı

Camideki törende ortalık karıştı. Hellalik istenirken cemaatten güçlü şekilde 'Helal olsun' sesleri yükseldi. Bu sırada arka taraftan iki kadın 'Haram olsun' diye bağırdı. Bir anda korumalar harekete geçti. Kısa bir süreli bir arbede yaşandı.Arbede sırasında kadınlardan biri yere düştü. Diğer kadın ise "Çocuklarımı onun yüzünden babasız büyüttüm" diye bağırdı.

rs2-003.png

"Hakkımı helal etmiyorum"

'Hakkımı helal etmiyorum' diye bağıran kadınlardan birinin Ülkücü Hareketin önde gelen isimlerinden olan ve 'Doğu'nun Başbuğu' olarak bilinen Yılma Durak'ın eşi olduğu öğrenildi.

 // bulut
Cehennemin kör kuyularında cayır cayır yan,amin....
13 Mayıs 2015 02:12
I
 // celal halilov
InsaAllah ebede kadar cayir cayir yanar cehennemde...
12 Mayıs 2015 16:27
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler