YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kenan Evren hastaneye kaldırıldı
Eski Cumhurbaşkanı hastanede
Kenan Evren hastaneye kaldırıldı
03 Ağustos 2009 / 19:43 Güncelleme: 03 Ağustos 2009 / 00:00

7.Cumhurbaşkanı Kenan Evren hastaneye kaldırıldı. Evren'in Bodrum'da özel bir hastanede tedavi altına alındığı bildirildi.


7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in Bodrum'da özel bir hastanede tedavi altına alındığı bildirildi.


AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren, rahatsızlandığı için Yalıkavak beldesinden ambulansla hastaneye getirildi. Hastane yetkilileri, Evren'in tedavisinin sürdürüldüğüne işaret ederek, ''Rahatsızlık nedeni ve Evren'in sağlık durumuyla ilgili açıklamayı bir süre sonra yapacağız'' dedi.


7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in tedavisinin yoğun bakım servisinde sürdürüldüğü bildirildi.


7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in tedavi altına alındığı Universal Bodrum Hastanesi Başhekimi Yusuf Babayiğit, gazetecilere yaptığı açıklamada, Evren'in hastaneye ambulansla getirildiğini belirterek,  ''Hastanemizde yapılan ilk müdahalenin ardından Sayın Evren'i yoğun bakım servisine aldık. İlk teşhisimiz alt sindirim sistemi kanaması. Muhtemelen bağırsak kaynaklı bir kanama'' dedi.


Evren'in daha önce de benzer bir rahatsızlık geçirdiğini hatırlatan Babayiğit, ''Tahminimize göre benzer bir kanama var. İlaç müdahalesinin ardından diğer tıbbi müdahaleler yapıldı. Kalbi de kontrol edildi. Sayın Evren'in sağlık durumu hastanemize geldiği ana göre daha iyi'' diye konuştu.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler