YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kemal Derviş CHP'nin vaatleri için ne dedi?
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, iktidar olursa bakan yapacağını söylediği Kemal Derviş'e şimdiden seçim vaatlerini mesajla danışıyor.
Kemal Derviş CHP'nin vaatleri için ne dedi?
07 Mayıs 2015 / 10:26 Güncelleme: 07 Mayıs 2015 / 10:52

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, milletvekilliğine sıcak bakmayan Kemal Derviş'e 'dışarıdan bakanlık' teklifinde bulunmuştu. Derviş, CHP'nin iktidar olması durumunda bu teklifi kabul ettiğini açıklamıştı.

Hürriyet'ten Fatih Çekirge, ekonominin başına koymayı düşündüğü Kemal Derviş ile ilgili Kılıçdaroğlu'na sorular sordu. Çekirge, ekonomik vaatlerini Derviş'le tartışıp tartışmadığı sorusunu Kılıçdaroğlu'na yöneltti.

Sürekli yazışıyoruz

"Artık teknoloji var" diyerek WhatsApp'la görüştüklerini belirten Kılıçdaroğlu, devamında "Sayın Derviş'le sürekli yazışıyoruz" dedi.

Kemal Derviş'in politikasının Dünya Bankası'nın politikasıyla aynı olduğunu ifade eden CHP Lideri, mesajlaşmalarında yoksul kesimin refahını yükselterek tüketimi artırma ve ekonomiyi canlandırma yönündeki planlarını konuştuklarını söyledi.

olması muhtemel sonuçlar...
 // atiker
mhp-chp koalisyonun ekonomi sorumluları belli derviş ve temizel insanlara vadedilenler sadece tüketmek ve bitirmek üzere ikisininde yok birbirinden farkı inşallah olmaz ya olursa altı aylığık bir bahar sonrası kaös iflas krizler 28 şubattan bin beter ak partililer ve cb nı ile hesaplaşma karşılık görecekleri açık cb nını onlara yedirmez bu millet sonuç iç savaş bu sonuç kimin isteği paralel yapı ve bağlı bulundukları küresel güçler kısaca tapınakcılar türkiye düşmanı herkes bu ülke o zaman asla...
07 Mayıs 2015 Perşembe 12:24
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler