YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
KCK'da yeni gelişme...
KCK'da yeni gelişme...
25 Haziran 2010 14:26
KCK operasyonu kapsamında gözlatına alınan 9 kişi Van Adliyesi'ne sevkedildi...

Hakkari'de, KCK adına çeşitli eylemlere katıldıkları iddia edilen ve önceki gün gözaltına alınan 9 kişi geniş güvenlik önlemleri altında Van Adliyesi'ne sevk edildi.

Van Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında önceki gün Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 9 adrese eş zamanlı düzenlenen operasyon kapsamında, PKK'nın şehir yapılanması olan KCK adına çeşitli eylemlerde bulundukları iddia edilen 9 kişi gözaltına alınmıştı. Hakkari Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorguları tamamlanan 9 zanlı, bugün sabah saatlerinde geniş güvenlik önlemleri altında Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülerek sağlık kontrolünden geçirildi. Sağlık kontrolünden geçirilen zanlılar, aynı güvenlik önlemleri altında Van Adalet Sarayı'na sevk edildi. (İHA)

teröristin mal varlığına el koymalıdır...
 // ibrahim çelikoğlu
Dünyanın her yanında ilk yapılan;Teröristlerin mal varlıkları donduruluyor.
Törörist veya yatakçı her kim olursa olsun,icra yoluyla mal varlığına el koymalıdır.Bizim terörle zerre kadar işimiz olmadığı halde,Dünya düzeni hukuk'unu savunduğumuz,"kötülük değil,iyilik yap"desturu ile yola çıktığımız halde,kum,çimentolarımız dahi çalınmış,yargıda icra işini bile yürütememiş,dosyalarımız yok edilmiştir.İyilik için uğraşı veren çarpılıyor......
25 Haziran 2010 17:58
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler