YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Kazanan Türkiye oldu'
'Kazanan Türkiye oldu'
03 Kasım 2015 16:22
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, genel seçimin ardından geldiği Antalya'da "Vatandaşlarımız sandığa koştu ve Türkiye'ye istikrarı getirdi, kazanan Türkiye oldu" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, "Halkımız 'İstikrar istiyoruz, güven istiyoruz, Türkiye hedeflerine ulaşsın istiyoruz. Bu hedeflere Türkiye'yi ulaştırabilecek parti, AK Parti'dir' dedi. Bu, bizi şımartmadı. Tam tersi üzerimize daha fazla sorumluluk yükledi" dedi.

Çavuşoğlu, genel seçimin ardından geldiği Antalya'daki teşekkür ziyaretleri kapsamında Kemer ilçesinde AK Parti teşkilatını ziyaret etti.

Burada partililere hitap eden Çavuşoğlu, 1 Kasım seçiminde Kemer'deki AK Parti oylarının yüzde 6 arttığını ve en yakın rakiplerine yüzde 4 fark attıklarını anlattı.

"Kazanan Türkiye oldu"

Türkiye'ye ve millete olan sevgilerinin hiçbir zaman azalmadığını, enerjilerinin de hiç bitmediğini söyleyen Çavuşoğlu, Türkiye'nin AK Parti'ye çok ihtiyacı olduğunu vurguladı.

"Vatandaşlarımız sandığa koştu ve Türkiye'ye istikrarı getirdi, kazanan Türkiye oldu" diye konuşan Çavuşoğlu, vizyonu genişleyen ve bir dünya markası olan Antalya'ya yeni hizmetlerle daha da vizyon katacaklarının altını çizdi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler