YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kaza yapan polis şehit oldu
Kaza yapan polis şehit oldu
16 Ekim 2013 22:05
Boğaziçi Köprüsü girişinde meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan polis memuru İsmail Yıldırım hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen şehit oldu.

Kazada 3 kişi yaralanırken, ağır yaralanan polis memuru İsmail Yıldırım hastaneye kaldırıldı.Kaza haberini alan Yıldırım’ın meslektaşları Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne akın etti. Kaza nedeniyle köprü üzerinde 20 kilometrelik trafik kuyruğu oluştu. Polis, kazayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Kaza yapan polis memuru şehit oldu

Boğaziçi Köprüsü girişinde meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan polis memuru İsmail Yıldırım hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen şehit oldu. Aynı kazada dizi oyuncusu Elif Kramer ile arkadaşı hafif yaralandı.

Edinilen bilgiye göre kaza, Boğaziçi Köprü girişi Anadolu yakası istikametinde saat 17.00 sıralarında meydana geldi. Göreve için Anadolu yakasına geçmek isteyen Motorize Polis ekibinden polis memuru İsmail Yıldırım köprü girişinde başka bir motosikletli ile çarpıştı. Kaza sonucu ağır yaralanan Yıldırım Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yıldırım, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybederek şehit oldu.

Oyuncu Elif Kramer de yaralandı

Polis memurunun şehit olmasıyla sonuçlanan trafik kazasında ünlü dizi oyuncusu Elif Kramer ile arkadaşı Mehmet Palamut da hafif şekilde yaralandı. Kaza sırasında polis memuru ile çarpışan diğer motosikleti Palamut’un kullandığı arkadaşı Kramer’in de motosikletin arkasında oturduğu öğrenildi. Hafif şekilde yaralanan Palamut ile Kramer de olay yerine sevk edilen ambulansla Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Öte yandan, kaza nedeniyle köprü üzerinde yaklaşık 20 kilometrelik araç trafiği oluşturdu. Trafik kazaya karışan motosikletlerin olay yerinden kaldırılmasıyla yeniden normale döndü.

 

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler