YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kaza anı MOBESE'de...
Beşiktaş'ta trafiğin hızlı aktığı bir yolda sağ şeritte bulunanan araç sola dönmek isteyince kazaya neden oldu. Kaza anı ise MOBESE'ye işte böyle yansıdı...
Kaza anı MOBESE'de...
30 Eylül 2010 / 14:21 Güncelleme: 30 Eylül 2010 / 14:21

Beşiktaş'ta trafiğin hızla aktığı yolda hatalı dönüş yapan kadın sürücü kazaya neden oldu. Aracın takla attığı kaza anı MOBESE kamerasına saniye saniye yansıdı.

Barbaros Bulvarı'ndan Beşiktaş yönüne ilerleyen Gülçay Demirci, yolun sağ şeridine yaklaşarak Necati Barış Savaş isimli arkadaşını aracına aldı. Trafik ışıklarının önünde arkadaşını aracına alan kadın sürücüsü, daha sonra Ortaköy istikametine gitmek için hemen sol şeritten dönmek istedi. Demirci, hızla ilerleyen araçlara dikkat etmeden dümdüz bir şekilde sağ şeritten sol şeride geçmeye çalıştı. Bu sırada Ferdi Müsülin yönetimindeki araç hızla gelerek Gülçay Demirci'nin aracına çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan kadın sürücünün aracı takla attı.

Sürücü Gülçay Demirci ve aracında bulunan Necati Barış Savaş'ın yaralandığı kaza, MOBESE kameraları tarafından da saniye saniye kaydedildi. Kaza sonrası yaralılar takla atan araçtan çıkartılırken, polis olay yerinde incelemelerde bulundu. Sürücü Ferdi Müsülin, kadın sürücünün en sağ şeritten, sol şeride geçmeye çalıştığını belirterek, kazanın bu sırada meydana geldiğini söyledi. Kazaya ilişkin inceleme başlatıldı. (İHA)


 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler