YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kayyum kararı Kandil'i kudurttu!
Terör örgütü PKK'nın elebaşlarından Murat Kayayılan, belediyeleree kayyum atanmasının ardından hadsiz tehditlerde bulundu. Karayılan, İçişleri Bakanlığı tarafından atanan kayyumları hedef almakla tehdit etti.
Kayyum kararı Kandil'i kudurttu!
12 Eylül 2016 / 08:57 Güncelleme: 12 Eylül 2016 / 08:58

Kayyum kararı sadece HDP'nin değil Kandil'in tüm dengeleri alt üst etti. Terör örgüte maddi anlamda büyük bir darbe vuracak olan kayyum kararı Kandil Çetesi'nin bütün hesaplarını bozdu.

Fehman Hüseyin gibi başına gelecek ibretlik sonu bekleyen ve artık uzatmaları oynayan Murat Karayılan, 'el koyma' haberi sonrasında sağa sola tehditler yağdırarak yaşadıkları büyük şoku gizlemeye çalıştı. Alınan bu son derece yerinde karar deyim yerindeyse bebek katillerini kuduza çevirdi.

YILANIN BAŞI TEHDİTLERE SARILDI!

Terör örgütü PKK'nın elebaşlarından Murat Karayılan, teröre destek veren belediyelere atanan kayyumlarla ilgili haddini aşan sözler sarf etmekten de geri durmadı. Bebek katili Karayılan, İçişleri Bakanlığı tarafından terör destekçisi belediyelere atanan kayyumların PKK tarafından hedef alınacağı tehdidinde bulundu.

ÇÖZÜLMEYİ ENGELLEME TAKTİĞİ

Son operasyonlarda ağır darbe alan PKK'nın sözde yöneticilerinden Murat Karayılan, bu taktikle dağılmak üzere olan örgüte ve onun siyasi uzantısı HDP'ye moral vermeye çalıştı.

..

BU DURUMDA ➷➷➷➷➷➷➷➷➷➷➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
Gereğini hemen yerine getirmek ve kuduranları gebertmek gerek!!!...
12 Eylül 2016 Pazartesi 14:00
SIRADAKİ
 // CEM
Birde şu pisliği temizleselerde şunun pis suratını görmesek...
12 Eylül 2016 Pazartesi 11:47
 // hop dedik
Az kaldı...uydu-İHA kordinasyonu ile 24 saat kandilin izlenmesine.. tuvalete gitseler izlenecekler.....arkasından erken uyarı gözetleyicileri devrede olacak.....
12 Eylül 2016 10:08
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler