YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kayseri canisi intihara kalkıştı
Ramazan bayramında şeker toplamak için evden çıkan 3 küçük çocuktan birine tecavüz eden ve daha sonra üçünüde öldüren cani kapatıldığı Ankara Sincan F Tipi Cezaevi’nde intihara kalkıştı...
Kayseri canisi intihara kalkıştı
02 Nisan 2011 / 10:03 Güncelleme: 02 Nisan 2011 / 10:06

KAYSERİ’de 1.5 yıl önce Ramazan Bayramı’hın ikinci günü kaybolan Ahmet Tuna ve Dilruba Tekin kardeşler ile Türkan Ay’ı öldürmek suçundan tutuklanan ve ardından güvenlik gerekçesiyle Ankara Sincan F tipi Cezaevi’ne gönderilen Uğur Veli Gülışık, burada intihar girişiminde bulundu. Gülışık’ın nereden eline geçirdiği henüz bilinmeyen cam parçasıyla sol bileğini kestiği, diğer bileğini kesemeden cezaevi görevlilerince fark edilip engellendiği belirtildi. Hayatı tehlikesinin bulunmadığı belirtilen Gülışık, cezaevi revirinde tedaviye alındı.

KAYSERİ’de 1.5 yıl önce Ramazan Bayramı’nın ikinci günü kaybolan Ahmet Tuna ve Dilruba Tekin kardeşler ile Türkan Ay’ı öldürmek suçundan tutuklanan ve ardından güvenlik gerekçesiyle Ankara Sincan F tipi Cezaevi’ne gönderilen Uğur Veli Gülışık, burada bileğini keserek intihar girişiminde bulundu.

1.5 yıl önce şeker toplamak için evine gelen Ahmet Tuna ve Dilruba Tekin kardeşlerle Türkan Ay’ı öldürdükten sonra, bavula koyduğu cesetlerini Yozgat’ın Çayıralan İlçesi’ndeki baraj göletinin orada kazdığı çukura gömdüğünü sorgusunda itiraf eden Gülışık, Güvenlik gerekçesiyle Ankara Sincan F Tipi Cezaevi’ne getirilmişti. Gülışık, dün akşam saatlerinde, kaldığı tek kişilik hücrede nereden eline geçirdiği henüz bilinmeyen cam parçasıyla sol bileğini kesti. Gülışık’ın diğer bileğini kesemeden cezaevi görevlilerince fark edilip engellendiği belirtildi. Hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtilen Gülışık, cezaevi revirinde güvenlik önlemi altında tedaviye alındı.

Bu arada Gülışık’ın cezaevinde sürekli ağladığı ve yemek yemediği kaydedildi. (Milliyet)

Kağan
 // Gül
Off Allahım!Kurtar bu insanlığı bu "insanlık"sızlıktan artık! İnsan ne diyeceğini bilemiyor ki, BU KORKUNÇ CİNAYETİ İŞLEYEN de hasta bi kere, bu hale gelmesine sebep olan, "modernizm" adına insanları şehvete yönlendiren, kendini mutlu etmek adına herşeyi caiz gösteren ahmakların hayat felsefesidir suçlulardan biri de!!Sebep olan da yapan gibidir!O yüzden kimse kendini aklayıp,bu katile sayıp sövüp kendini sütten çıkmış ak kaşık sanmasın!O felsefeye destek...
02 Nisan 2011 10:59
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler