YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kaymakamdan kendisini tehdit edenlere tokat gibi yanıt
Kaymakamdan kendisini tehdit edenlere tokat gibi yanıt
01 Şubat 2016 11:29
Teröre karşı net tavrını her platformda sürdüren Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe, PKK'lıların tehditlerine karşı, "Beni sürekli suikastla tehdit edenler. Hala anlamadınız mı! Siz Dünya'ya Biz şehadete aşığız" dedi.

Teröre yönelik olarak tavrını kararlılıkla sürdüren Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe PKK'lılar tarafından tehdit edilmeye devam ediyor.

PKK'nın hain saldırıları ve HDP'lilerin tehditlerine rağmen teröre karşı dik duruşunu sürdüren Güntepe twitter'dan kendisini tehdit edenlere tokat gibi yanıt verdi.

1-20160201113027.jpg

Güntepe, twitter hesabından "Beni sürekli suikastla tehdit edenler. Hala anlamadınız mı! Siz Dünya'ya Biz şehadete aşığız!" diye yazdı.

Ders gibi sözler

Teröre karşı susanlara da ders gibi sözlerle seslenen Güntepe, "Hedef olmayalım' diye teröre karşı susanlar' dedi ve şöyle devam etti: Korkaklık hayatı uzatmayacağı gibi Cesaret de hayatı kısaltmayacaktır! Ömrü veren Allah'tır."

2-775.jpg

Hendekçi belediyeye ders

Güntepe, sokak teröristlerinin kapattığı yolu açmayan HDP'li belediyeye resmi yazı göndererek, "Derhal iş makinelerinizle yolu açın aksi takdirde araçlarınıza el konulacaktır" demişti.
PKK'nın 'çıkamazsınız' dediği tepelere çıkmıştı

Beytüşşebap Kaymakamı Güntepe, daha önce PKK'nın 'çıkılamaz' dediği tepeye Hakim, Savcı ve Komutanlarla birlikte çıkmıştı.

Güntepe, twitter hesabından tepede çekilen fotoğrafları bu mesajla paylaşmıştı: 'Karayılan'ın çıkamazsınız dediği yere Hakim-Savcı-Komutanlarımız hep beraber çıktık. Hepimiz ordaydık. Kardeşlik selfimiz! Beytüşşebap için Burdayız! Dimdik ayaktayız! Bu güzel topraklara Huzuru biz getireceğiz!'

 // Sivalli
Helal sana kardeşim,Allah ömrünü uzun , yolunu açık etsin,o vatan hainlerinin belasını versin....
01 Şubat 2016 13:13
.
 // kafkasyalı
Allah ömrünü uzun yolınu açık etsin gerçek vatansever kardeşim.Allah seni tehdit eden öldürmek isteyenlere fırsat vermesin.en kısa zamanda Allah onları kahhar ismi şerifine hürmeten kahreylesin....
01 Şubat 2016 12:16
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler