YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kaymakamdan HDP'li vekile rest
Kaymakamdan HDP'li vekile rest
17 Nisan 2016 07:00
Sosyal medyada Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe ile HDP'li Ferhat Encü arasında sert bir tartışma yaşandı

Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe ile HDP'li Ferhat Encü arasında Twitter'da sert bir tartışma yaşandı. HDP Şırnak Milletvekili Ferhat Encü, "Tahir Adıyaman'ı vuranlar Ford Ranger'la kaçtı" haberini Twitter'dan paylaşarak "Beytüşşebap Kaymakamı Ak trolluğu bırakmış şimdi jitemci görevini üslenmiş" diye yazdı.
 
Güntepe, Encü'ye verdiği cevapta, "Şimdiden söylüyorum! Fütursuzca iftira atan bunun gibi vekilleri kimse 1. Sınıf vekil diye bana savunmasın! Artık yeter" dedi.

GEREKİRSE ŞEREFİMLE İSTİFA EDERİM, ZERE BOYUN EĞMEM

Kadir Güntepe, bu mesaj üzerine kendisine iftira atıldığını belirterek, "Gerekirse şerefimle istifa ederim bunun gibi hayasızca iftira atan çapsız vekillere ve onu savunanlara zerre boyun eğmem. Sizin silah verdiğinizi Kürt çocuklarına, biz sahip çıkıyoruz. Sizin hendeğe, barikata gönderdiğiniz yavrularımızı devlet olarak bağrımıza basıyoruz." ifadelerini kullandı.

MÜCADELEMDEN VAZGEÇMEYECEĞİM

Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe, ise Encü'ye, "Bana bak çapsız vekil!O Mesajı tıpış tıpış sileceksin! Değil sen, feriştahınız gelse mücadelemden vazgeçmeyeceğim!" diyerek yanıt verdi.

Güntepe'nin tweet'ini alıntılayan Encu, "Telaşlanma Kaymakam efendi! Gerçekler er yada geç ortaya çıkma gibi bir kötü huyu var" diye yazdı.

11-003.png

2-050.jpeg

1-106.jpeg

.....
 // kafkasyalı
sevgili kaymakamımızın yanındayız millet olarak.Senin gibi kendini vekil bozuntusu sanıp da teröristlerle kolkola olan sen! senin arkanda da ancak seni seçen terörist ve onların yandaşları olur.tükürükle bozulacaksınız.......
17 Nisan 2016 11:27
 // ercan
KAYMAKAMİZİNYUREGİNESAGLİK...
17 Nisan 2016 09:44
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler