YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kaymakam ağır yaralı
Kastamonu'nun Azdavay ilçesi kaymakamı Meral Uçar (33) meydana gelen trafik kazasında ağır yaralandı.
Kaymakam ağır yaralı
10 Nisan 2010 / 19:59 Güncelleme: 10 Nisan 2010 / 19:59

Arkadaşı Emel Serinoğlu ile birlikte Azdavay'dan Kastamonu kent merkezine gelen Kaymakam Meral Uçar'ın kullandığı 34 BJ 9110 plakalı otomobil, Kastamonu İstanbul karayolunun 10. kilometresinde direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi sonucu orta refüjdeki direğe çarptı. Kazada yaralanan Kaymakam ve arkadaşı ambulansla Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kaymakam Meral Uçar'ın durumunun ciddi olduğu ve omurilik kemiğinde kırık oluştuğu öğrenildi. Arkadaşı Emel Serinoğlu'nun ise ameliyatla dalağının alındığı bildirildi.    
 

Emel Serinoğlu'nun durumunun şu an için iyi olduğunu belirten doktorlar Kaymakam Meral Uçar'ın ise Ankara'ya sevk edilmesi gerektiğini belirtti. Bu gelişme üzerine Ankara'dan çağırılan ambulans helikopter Kastamonu Gazi Stadyumu'na iniş yaptı. Ambulansla Gazi Stadyumu'na getirilen Kaymakam Meral Uçar, burada ambulans helikopterine alınarak Ankara Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.  
 

Kastamonu Vali Mustafa Kara ve eski Devlet Bakanı İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu'da kazayı haber alınca Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi'ne giderek Kaymakam Meral Uçar'ın sağlık durumu hakkında doktorlardan bilği aldılar. İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler