YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kaybolan kız çocuğunun cesedi bulundu
Bingöl'de kaybolan 13 yaşındaki Zeynep Varış'ın da cesedi bulundu
Kaybolan kız çocuğunun cesedi bulundu
27 Ocak 2010 / 10:24 Güncelleme: 27 Ocak 2010 / 10:41

Bingöl'de 5 gündür haber alınamayan Zeynep Varış'ın da cesedi bulundu.

Edinilen bilgiye göre, 5 gün önce kitap almak için evlerinden ayrılan ve kendilerinden bir daha haber alınamayan çocuklardan Zeynep Varış'ın (13) cesedine yakınları tarafından, şehir merkezindeki Çapakçur Deresi'nin Küçük Sanayi Sitesi mevkisinde ulaşıldı.

Varış'ın ailesi ve akrabalarının olay yerine oldukları, durumun emniyet yetkililerine bildirildiği ve bölgeye savcı ile polisin gelmesinin beklendiği belirtildi.

Bu arada, dün otopsi yapılmak üzere Malatya Adli Tıp Kurumuna gönderilen Asliye Ayaz'ın (8) cenazesi gece geç saatlerde Bingöl'e getirildi. Ayaz, Saray Mahallesindeki Saray Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından, Karşıyaka Mezarlığında toprağa verildi.

Bingöl'de, 22 Ocakta kitap almak için Saray Mahallesi'ndeki Temel Yapı Konutlarında bulunan evlerinden ayrılan Zeynep Varış'tan (13) 5 gündür haber alınamıyordu. Kendisiyle birlikte evden ayrılan dayısın kızı Asliye Ayaz'ın (8) cesedi, dün yakınları tarafından Bingöl-Genç kara yolu üzerindeki İçmeler mevkisinde Göynük Çayı kıyısında bulunmuştu.

A.A.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler