YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kasımpaşa'da bomba paniği
Kasımpaşa'da bomba paniği
01 Kasım 2010 15:39
Dün Taksim'de gerçekleştirilen saldırının ardından bugün de bir şüpheli paket paniği Kasımpaşa'da yaşandı. Neyseki pakketen bomba değil çöp çıktı!

Kasımpaşa'daki Kuzey Deniz Saha Komutanlığı'nın önündebırakılan şüpheli paket, Taksim'deki bombalı saldırının ardından teyakkuzda olan polisi harekete geçirdi. Geniş güvenlik önlemlerinin alınmasının ardından incelenen poşetten çöp çıktı.

Kuzey Deniz Saha Komutanlığı'nın duvarının önünde şüpheli bir paket olduğu ihbarını alan polis hemen olay yerine geldi. Komutanlığın bulunduğu cadde çift yönlü olarak araç trafiğine kapatılırken, poşetin etrafına emniyet şeridi çekildi. Geniş güvenlik önlemi alan polis, olay yerine kimseyi yaklaştırmadı. Kuzey Deniz Saha Komutanlığı'ndaki askerler de polisin çalışmalarını merakla izledi. Alınan önlemlerin ardından olay yerine uzman ekip çağrıldı. Özel giysilerini giyen bomba uzmanı, poşetin yanına gelerek inceledi. Yapılan incelemede poşetin içinde çöp olduğu anlaşıldı. Bunun üzerine cadde yeniden trafiğe açıldı. (İHA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler