YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Karşılarında Cemil Çiçek'i gören polisler şaşkınlıklarını gizleyemedi
Karşılarında Cemil Çiçek'i gören polisler şaşkınlıklarını gizleyemedi
Karşılarında Cemil Çiçek'i gören polisler şaşkınlıklarını gizleyemedi
07 Aralık 2008 / 18:00 Güncelleme: 07 Aralık 2008 / 00:00

Burdur - Antalya karayolunda denetleme yapan trafik polisleri, durdukları otobüsün içinde Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek ile eski Sanayi Bakanı Ali Coşkun'u görünce şaşkınlığını gizleyemedi.


Kurban Bayramı nedeniyle Burdur- Antalya karayolunda denetleme yapan trafik polisleri içinde Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek ile Sanayi ve Ticaret eski Bakanı Ali Coşkun ve ailelerinin bulunduğu otobüste ceviz ezmesi ikram etti.


Özel bir firmaya ait otobüsle bayram tatili geçirmek için Antalya’ya hareket eden Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Sanayi Ticaret eski Bakanı Ali Coşkun ile ailelerini Antalya- Burdur karayolu üzerinde durduran Burdur Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü'ne bağlı polisler Burdur’un geleneksel tatlısı ceviz ezmesi ikram etti. Burdur- Antalya karayolunda seyahat eden eden sürücülere üzerinde sürücüleri trafik kuralları konusunda uyaran yazı ve işaretlerin bulunduğu tatlıdan ikram eden polislere Bakan Çiçek teşekkür etti.


Cemil Çiçek, Türkiye genelinde polisin denetimleri aralıksız sürdürdüğünü belirterek, "Tatilin bir teröre dönüşmemesi için denetimin bunun yapılması gerekli. Ayrıca polisimizin yörenin tanıtımı için de çaba göstermesi güzel bir uygulama. Polis vatandaş ilişkilerini düzenleme açısından de önemli bir davranış" diye konuştu.


Burdur İl Emniyet Müdürü Celal Aydoğan, Ticaret Odası'nın polise sağladığı imkanlar ile hazırlanan ceviz ezmesini Burdur- Antalya karayolunda sehayat eden tüm sürücülere dağıttıklarını belirterek, "Sürücülerimizin moralini artırmak, gidecekleri yere sağlık bir şekilde ulaşmalarını sağlamak amacıyla böyle bir çalışmayı yürütüyoruz" dedi.


Milliyet

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler