YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
‘Karılarınızı iyice açın cinselliği zorlayın!’
Balyoz davasında 20 yıl hapse mahkum edilen emekli Org. Çetin Doğan, 1997’deki gizli toplantıda, astlarına, “Hanımlarınızı açık giyinmeye teşvik edin... Okullarda cinselliğin sınırlarını zorlayın!” talimatı vermiş...
‘Karılarınızı iyice açın cinselliği zorlayın!’
07 Kasım 2013 / 11:16 Güncelleme: 07 Kasım 2013 / 11:25

Öğrencilerin kızlı-erkekli olarak kalmasının ve cinsel ilişkiye zorlanmasının 28 Şubatçıların projesi olduğu bildirildi.

Balyoz Darbe Planı davasında 20 yıl hapis cezası alan, 28 Şubat davasında hakkında müebbet hapis cezası istenen 1. Ordu Eski Komutanı Emekli Orgeneral Çetin Doğan’ın, 1997 yılında gerçekleşen gizli toplantıda; “Okullarda öğrencilerle kız arkadaşlıkları teşvik edin. (…) Özellikle, cinsel konularda sınırları zorlayın” ifadelerini kullanmış.

O proje bu tutanaklarda

Ergenekon Terör Örgütü soruşturması kapsamında hazırlanan üçüncü iddianamenin delil klasörleri, 28 Şubat sürecinde Türk Silahlı Kuvvetleri’nde görev yapan generallerin zihniyetini gözler önüne seriyor.

İddianamede; 1997 yılında Mayıs ayının başında gerçekleştirilen ve 28 Şubat sürecinin en önemli aktörlerinden biri olarak gösterilen dönemin Genelkurmay Harekat Dairesi Başkanı Çetin Doğan, Kara Kuvvetleri Komutanlığı Eğitim ve Okullar Daire Başkanı Tuğgeneral Volkan Kaplama ve bazı albay rütbesinde olan Alevi komutanların katıldığı gizli toplantıda yapılan konuşmaların tutanakları yer alıyor.

 res.png

“Özellikle cinsel konularda sınırları zorlayın" 

Tutanaklarda; Çetin Doğan’ın, Volkan Kaplama ve albaylara; “Okullar da öğrencilerle kız arkadaşlıklarını teşvik edin. Yapabiliyorsanız Osmanlı hayranlığını kırın. Türklerin üstün bir ulus olduğu safsatasını yıkın. Özellikle, cinsel konularda sınırları zorlayın. Bu konu insan zaafının başında gelir. Hanımlarımız aile gezmelerinde, eğlencelerde dekolte giysin. Hanımlarımız diğerlerinin hanımlarını açık giymeye teşvik etsin. Yetişmiş kızlar için de bu geçerlidir. Felsefe dersleri önemli. Bu dersler bizim için kurtarıcıdır” dediği yer alıyor.

 

YENİ AKİT

23:53
 // TÜRK SİLAHLI GAVATLARI
Neden 30 yıldır terörü bitirmedikleri şimdi beli oluyor. Lafım askerimize değil, bunun gibi gavatlara....
07 Kasım 2013 23:53
atıp tutanlara
 // kuyubarak
Başbakana öğrenci evleri denetlemeleri için atıp tutan dümbükler bu haber içinde bir yazı kaleme alın bakalım şimdi anlıyormusunuz gençlik flimleri senaryoları toplumu bozmak için kimler tarafından yazılıyor doğum kontrol hapları neye hizmet ediyor eğri oturalım doğru konuşalım kendi ana bacımız mevzu oldumu otobüs biletini bile bayan yanı alırız evde kalmaya geldimi müdahale diye bağırırız iki yüzlülüğün gereği yok...
07 Kasım 2013 Perşembe 14:27
11:52
 // GAVAT
Buna gavatlık ve godoşluk denir. Başka bir karşılığı yok. Adam zaten bunu kabullendiğinden, hakaret olmuyor....
07 Kasım 2013 11:52
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler