YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kardeşin gibi bacaklarını keserim
Bacakları çöpte bulunan Sevgi Taşkın’ın katil zanlısı Bülent K’nın annesi, abla Taşkın’ı “Sonun çöpteki bacaklar gibi olur” diyerek tehdit etti
Kardeşin gibi bacaklarını keserim
11 Kasım 2010 / 08:34 Güncelleme: 11 Kasım 2010 / 08:46

Bursa’da 29 Temmuz’da bir çöp konteynırında bacakları bulunan 25 yaşındaki Sevgi Taşkın’ın katil zanlısı Bülent K’nın ailesinin cinayeti bildiği ortaya çıktı. Sevgi Taşkın’ın ablası Sevim Taşkın, kardeşine ulaşamayınca önce Bülent K’yı aradı. Ancak Bülent K. Sevgi Taşkın’ın nerede olduğunu bilmediğini söyleyerek telefonunu kapattı. Ardından katil zanlısının annesini arayan Sevim Taşkın, duydukları karşısında şaşırıp kaldı.  

ŞOK TEHDİTLE GELEN İTİRAF

Bülent K’nın annesi, kardeşini soran genç kadını “Yeter artık ne çok arıyorsun. Ben senin kardeşini nereden bileyim. Çöp konteynırında bulunan bacaklar gibi olursun” diyerek tehdit etti.

‘Öldürdüm, yattım, uyudum’

 Bülent K, Sevgi Taşkın’ı kendisine ait iş yerinde çalışmak istememesi nedeniyle öldürdüğünü söyledi. Cinayeti soğukkanlılıkla itiraf eden zanlı Bülent K.  ‘Sevgilimdi. İş nedeniyle kavga ettik. Göğsünden 5-6 kez bıçakladım. Daha sonra uyudum. Sabah banyoya götürdüğüm cesedi 5 parçaya ayırdım. Parçaları Beşevler Mahallesi’ndeki farklı çöp konteynırlarına attım. Sonra da evi badana yaptım” dedi. (Star)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler