YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Karayollarında son durum
Karayollarında son durum
14 Şubat 2012 09:11
Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle, ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Gazipaşa-Anamur yolunun 26-27'inci kilometreleri arasında (Kömürcüler Mevkii) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün 13:00-16:00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

TEM Otoyolunun Anadolu Otoyolu Kavşağı-Gebze Kavşağı arasında bulunan köprü ve viyadüklerde depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle her iki yönde şerit daraltılması yapılacağından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Muğla-Kale yolunun 24-42'inci kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle çarşamba ve perşembe günlerinde ve 13:00-17:00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Artvin-Hopa-Sarp yolunun 34-35'inci kilometreleri arasında meydana gelen deniz tahribatı nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.

Akçaabat-Trabzon yolunun 43-54'üncü kilometreleri arasındaki maraton yarışları nedeniyle 19 Şubat 2012 tarihinde saat 08:00'den itibaren (Eğitim Fakültesi Kavşağı-İmperial Kavşağı arası)koşu süresince bölünmüş yolun Kuzey şeridi trafiğe kapatılarak ulaşım Eğitim Fakültesi Kavşağı-Beşirli Kavşağı-arası Güney şeritten gidiş geliş, Beşirli Kavşağı İmperal Hastanesi Kavşağı arasında ise eski devlet yolundan sağlanacak.

Bafa Gölü-Milas yolunun 1-15'inci kilometreleri arasındaki Pınarcık ve Çamiçi Köyü Mevkiinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle çarşamba, perşembe ve cumartesi günleri 14:00-16:00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Milas-Yatağan yolunun 4-19'uncu kilometreleri arasındaki (Kozağaç Mevkii, Boğayokuşu Mevkii ve Karaltı Mevkii) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı ve perşembe günleri 13:00-15:00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Burdur-Yeşilova-Serinhisar yolunun 12-14'üncü kilometreleri arasında (Saldabeli Geçişi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 13:00-15:00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Korkuteli-Antalya yolunun 16-19'uncu kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 13:00-15:00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Artvin-Erzurum yolunda sürdürülen Baraj inşaatı çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapalı olup, bekleyen araçlar için ulaşım aralıklarla çift yönlü olarak sağlanıyor.  Maçka-Torul-Gümüşhane yolunun 12-36'ıncı kilometreleri arasındaki Köstere-Mescitli kesimi yol yapım çalışmaları nedeniyle kısa süreli aralıklarla ulaşıma kapatılıyor.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 33-87'inci kilometreleri arasında muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08:00-19:00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılıyor.

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler