YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Karayılan: Özgür Kürdistan'ı kurma sürecindeyiz
Selahattin Demirtaş'ın "sarayın savaşı" sözlerinin aksine, terörist başı Murat Karayılan, "Bu süreç özgür Kürdistan'ı kurma sürecidir" dedi.
Karayılan: Özgür Kürdistan'ı kurma sürecindeyiz
27 Eylül 2015 / 07:00 Güncelleme: 27 Eylül 2015 / 08:49

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, PKK'ya yönelik operasyonları "Vatan millet Sakarya’ adı altında operasyon yürütenler, vallaha vatan için savaşmıyorsunuz, kusura bakmayın saray için sizi savaştırıyorlar. İktidar için sizi savaştırıyorlar" diyerek eleştirirken, PKK saldırıların "özgür Kürdistan için" olduğunu duyurdu.

Kürdistan Ulusal Kongresi'nin (KNK) 15’inci Genel Kuruluna yazılı bir mesaj gönderen PKK’nın Kandil’deki sözde liderlerinin başında gelen Murat Karayılan, "özerklik ilanlarının, Kürdistan özgürlük mücadelesi içinde yeni bir aşamanın başlangıcı olduğunu" söyledi.

"KÜRDİSTAN'I KURMA SÜRECİ"

Karayılan, "Bu süreç büyük başarıların süreci, özgür Kürdistan'ı kurma sürecidir" dedi.

eeeee
 // ali al
bunlar konuşmaya devam ettikçe bizim sinirlerimiz tepemize çıkıyor. koskoca devlet artık bu PKK nın donuna işeyen bu bunamışlarının kellesini almalı ve tepeye gelen herkesin kellesini almalı. bakın bir tane ayak takımı kalıyor mu. Devletimiz bu psikolojik harekatı neden yapmaz hala anlamış değilim......
27 Eylül 2015 Pazar 15:32
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler