YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Karar sonrası Dündar'dan skandal açıklama
Mahkeme MİT TIR'ları davasında Can Dündar ve Erdem Gül hakkında kararını verdi. Karar sonrası Dündar skandal açıklamalarda bulundu.
Karar sonrası Dündar'dan skandal açıklama
06 Mayıs 2016 / 22:10 Güncelleme: 06 Mayıs 2016 / 22:11

Karar sonrası açıklama yapan Can Dündar şöyle konuştu: "İki saat içinde iki suikasta uğradık. Biri silahlı diğeri yasal. Kapalı oturumda ikinci suikast gerçekleşti. Habercilik suçundan ceza aldık. Bu ceza bizi sindirmeye susturmaya yönelik değil, o kurşunlar bizi susturmaya yönelik değil aynı zamanda hepimizi yazmaktan korkar hale getirmek için yapıldı. Bu hukuki bir suikasttır.

ERDOĞAN HAKKINDA KÜSTAH SÖZLER

Biz başından beri yaptığımızın gazetecilik olduğunu söyledik. Mahkeme, Anayasa Mahkemesi'nin karanını elinin tersiyle itti ve bu cezaları verdi. Biz karşımızda Cumhurbaşkanı'nı bulduk. Bizi tehdit etti, şantaj yaptı. Bundan vazife çıkaranlar da bize ateş etti. Dilerim bundan utanır. Bundan sonra iki kez düşünür. Biz doğru bildiğimiz gibi yazmaya devam edeceğiz. Tehditler bizi yıldırmayacak."

sen
 // keko
bir vatan hainisin 3-5 kuruşa,tiraja ya da villaya yıllardır hizmet ettiğin ideolojini bile satarsın...
07 Mayıs 2016 Cumartesi 10:50
 // muallim
İngiliz abileri ne çok güveniyor....yurt dışı yasağı da kalkmış konuşur tabi zaten tutuksuz yargılanıyor...bu adam yurt dışına kaçar..bu gidisle.....
07 Mayıs 2016 10:47
 // Ozman
Devlet sırrını açıklamak ne zaman gazetecilik oldu hain...
07 Mayıs 2016 09:35
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler