YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Karadeniz havası PKK'yı çarptı
Karadeniz havası PKK'yı çarptı
22 Ekim 2015 18:09
Son dönemde terör örgütü PKK'nın Karadeniz yapılanması sık sık gündeme geliyor. Karadeniz'deki PKK'lılarla ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre terör örgütü üyelerinin bir kısmı Karadeniz'e has doğa koşulları nedeniyle hastalandı.

İstihbarat birimlerinin PKK’lı teröristlerin telsiz kestirmelerinden elde ettiği bilgiye göre; Suriye’den bölgeye gönderilen örgüt üyelerinin bir süre sonra doğa şartlarına uyum sağlayamadığı için hastalandığı ve bu nedenle geri dönmek için Kandil’den izin istedikleri saptandı.
 
Karadeniz’e takviye olarak gönderilen 20’ye yakın teröristin 'Geri dönmek istiyoruz' çağrısına Kandil’in de izin verdiği belirtiliyor. İstihbarat raporlarına göre; bölgede küçük bir grubun kaldığı ve kış üslenmesi hazırlığında olduğu tespiti yapıldı. haber 61'in haberine göre, telsiz dinlemelerine göre teröristler, Karadeniz'in doğa koşullarından etkilenerek daha kolay hasta oluyor. 
 
GİRESUN'DA SALDIRMIŞLARDI...
 
PKK'lı teröristler Eylül ayı sonunda Giresun'un Güce ilçesinde askeri karakola roketatarlı ve uzun namlulu silahlarla ateş açmış, saldırıda okul bahçesindeki düğüne katılan 4 vatandaş yaralanmıştı. Ekim ayının başında ise Giresun'un Tirebolu ilçesine bağlı Arslancık mevkiinde yol kontrolü yapan Jandarma Trafik ekiplerine ateş açılmıştı.

 // Gökhan
Bekleseydiniz belki birilerinin aptalca teorisine göre tersine evrim geçirip insan olurdunuz....
22 Ekim 2015 23:11
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler