YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kara propaganda tutmayınca 'gelinlik' hesabı yapmaya başladılar
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın din alimlerine verdiği iftarda kullanılan masa ile ilgili yapılan kara propaganda tutmayınca, bu sefer 'gelinlik' hesabına başlandı.
Kara propaganda tutmayınca 'gelinlik' hesabı yapmaya başladılar
25 Haziran 2015 / 02:52 Güncelleme: 25 Haziran 2015 / 09:02

Sözcü'nün algı yönetmeye çalıştığı Cumhurbaşkanlığı'nda kullanılan iftar masası ile ilgili atılan iftiralar tutmayınca, bu sefer masayla ilgili ilginç bir 'gelinlik' hesabı yapıldı.

Daha önce CHP lideri Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Devlet Bahçeli'nin de oturduğu ve o zaman kimsenin sesini çıkarmadığı iftar sonrasını konu edinen Sözcü yazarı Bekir Coşkun, dün yayınlanan köşe yazısında, yuvarlak masanın örtüsünü eleştirdi. "Örtüden yüz kıza gelinlik çıkar" diyen Sözcü yazarı, ebat olarak masanın da iki tane TOKİ dairesi ettiğini iddia etti.

Yapılan algı operasyonunun ortaya çıkmasının ardından masanın neresini eleştireceğini şaşıran Sözcü yazarı, sosyal medyada alay konusu oldu.

 

YENİAKİT.COM.TR

şarlatan
 // muhammet mandev
bunlar şarlatan satılmış insanlar...
25 Haziran 2015 Perşembe 12:31
 // ahmet Ermiş
Adamın damarı çatlmış.Ne desek kar etmez....
25 Haziran 2015 11:21
 // fatih
Dibi yaşıyorsunuz vatan hainleri dibi yaşıyorsunuz. Allah sözlerinizle sizi rezil ediyor. Hiçbir iftiranız oyununuz tutmayacak bu millet üzerindeki. Gün geldiğinde kıçınıza baka baka bu ülkeden gidişinizi de görecez inşAllah......
25 Haziran 2015 Perşembe 10:24
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler