YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kandil'den dehşete düşüren talimat!
Kandil'den dehşete düşüren talimat!
21 Ağustos 2015 15:29
Kandil'den Türkiye'deki silahlı örgüt üyelerine telsizle "Yapmış olduğunuz bombalar öyle 200-300 kiloluklar iş yapmıyor. El yapımı patlayıcılarınız 1 tonun altında olmasın. Olabildiğince etkileri büyük olsun" talimatının verildiği ortaya çıktı.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde huzur ve güveni tesis eden güvenlik güçlerine yönelik kanlı eylemlere girişen terör örgütü, hain eylemlerin dozunu artırıyor.

Yapılan birçok bombalı saldırıda güvenlik güçlerinin erken fark etmesi ve zırhlı araçların patlayıcılara karşı dayanıklı olmasından dolayı eylemin boşa çıkarılması örgüt yöneticilerini kızdırdı.

Örgütün karargahı olarak bilinen Kandil'den Türkiye'deki silahlı örgüt üyelerine telsizle "Yapmış olduğunuz bombalar öyle 200-300 kiloluklar iş yapmıyor. El yapımı patlayıcılarınız 1 tonun altında olmasın. Olabildiğince etkileri büyük olsun" talimatı verildiği öğrenildi. 

 

HABERTÜRK

başlardan başlayın
 // ali al
arkadaş bu operasyonlar başlardan başlasın dedik anlatamadık. kara yılan, bayık, aydar, sonrası hdp ile devam etsin artık milletin canına tak etmiştir. Bu satılmışların kandili başına yıkacak nice yiğitler vardır. 60 yaşındayım bende varım...bu satılmışların kandilini söndürelim. O bbc makyajlayıp gösterdiği kızları da alıp everelim gari...yazıktır günahtır. ne işleri var fare deliklerinde. şaka bir tarafa allah aşkına bu dangalaklık yeter gari......
21 Ağustos 2015 Cuma 17:15
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler