YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kanal A Özel Harekat Daire Başkanlığı'nı görüntüledi
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında saldırıya uğrayan Ankara Gölbaşı’ndaki Özel Harekat Daire Başkanlığı ve Polis Havacılık Daire Başkanlığı Kanal A tarafından görüntülendi.
Kanal A Özel Harekat Daire Başkanlığı'nı görüntüledi
17 Temmuz 2016 / 18:49 Güncelleme: 17 Temmuz 2016 / 19:09

FETÖ mensubu askerler tarafıdnan gerçekleştirilen darbe girişimi sırasında vurulan, Ankara Gölbaşı'nda bulunan Özel Harekat Daire Başkanlığı ve Polis Havacılık Daire Başkanlığı'ndaki manzara Kanal A tarafından görüntülendi. 

Beton delici bombaların kullanıldığı saldırılarda harabeye dönen Özel Harekat binasının iç ve dış görüntüleri Kanal A ekranlarından izleyicilere yansıdı. 

Binaların çevresinde, TSK'nın terör operasyonlarında PKK'ya karşı bile kullanmadığı misket bombası şarapnel parçalarının da bulunması dikkatlerden kaçmadı.

KANAL A / SERKAN KILIÇ

ALLAH (C.C.) ıslah eylesin.
 // Rasim DUMAN
Doğrusu inanmakta zorluk çekiyorum. Bu insanların müthiş bir "beyin yıkama" ameliyesine tâbi tutulduklarını, irâdelerini tamamen teslim ettiklerini, vicdân ve merhâmet hisleri ile akıl-mantık ve muhâkemeden tamamen "soyunduklarını" hayret ve dehşetle müşâhade ediyoruz. Kendi kandaşının, kardeşinin,vatandaşının ve meslekdaşının üzerine en güçlü bombaları bırakıyor...! Nasıl bir ruh hâlidir bu yahu...! Ve, gerçekten elde etmek istedikleri şey, ne idi acaba?...
17 Temmuz 2016 Pazar 20:23
ister yayınla istemezsen yayınlama editörcüüm. selamlar.
 // Selim
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
17 Temmuz 2016 Pazar 19:25
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler